Mgr. Andrea Habart

V roku 2012 som veľmi vážne ochorela- váha 39 kg, tlak nenamerateľný, ochrnuté ruky-nohy. Lekári mi dali nálepku Addisonova choroba. Vďaka vynálezu môjho drahého priateľa - molekule života, Matuzalemu, sa môj zdravotný stav veľmi zlepšil (cítim sa lepšie ako v 20-tke), ale veľa otázok zostalo nezodpovedaných... prečo sa to stalo práve mne? Prečo mne ochoreli nadobličky? Ako ich zas oživiť, naštartovať?

Na seminári s Brandon som zažila svoju prvú Cestu, ktorá otriasla celým mojím dovtedajším životom. Tam som začala tušiť, že všetko pramení zo mňa, niečo nie je v poriadku s mojím postojom k životu, k ľuďom, s mojím zmýšľaním. Rozhodla som sa prísť na koreň veci, absolvovala som desiatky procesov... a našla som to najvzácnejšie, SAMU SEBA. Veľa procesov bolo náročných, myslela som, že sa mi celé telo od bolesti rozpadne (hlavne po procese EGA), ale stálo to za to!!! Cítiť to, ako je každá jedna bunka v mojom tele naplnená radosťou, vďačnosťou, slobodou, láskou... prajem zo srdca zažiť každému. A... dostala som odpovede, síce kruté, ale pravdivé.

Že čo vám CESTA prinesie? Úplne vás zmení, vaše okolie, vzťahy... Budete chápaví, tolerantní, vyrovnaní, naučíte sa trpezlivosti a nebudete mať potrebu znásilňovať Život k predstavám svojej mysle - svojho EGA... budete jednoducho ŠŤASTNÍ!

S úctou a láskou k životu....
Andyka