Bez ega

Náš najsilnejší seminár. Brandon Bays spolu s Kevinom Billettom odovzdajú počas 8 dní hodnotu, ktorá transformuje život od základov. Sila Enneagramu a neutíchajúce plamene Pravdy prehoria falošnú identitu vášho ega, aby ste napokon zakúsili osvietenú slobodu svojho skutočného "Ja".

Seminár prebieha ONLINE, je simultánne tlmočený do češtiny. Je určený pre absolventov seminára Vedomá hojnosť.

Seminár, ktorý naozaj zmení a oslobodí váš život a na ktorom:

  • strávite 8 dní v "ohni", ktorý prenikne a vyčistí všetky klamstvá vášho ega
  • oslobodíte sa od falošnej identity, ktorej ste uverili a v ktorej ste žili
  • Zistíte, ako ste začali celú túto hru hrať a nájdete v sebe súcit voči tomu, ako všetci žijeme život nášho ega
  • Odhalíte a odstránite všetky vzorce a pasce, ktoré viedli k ilúzii oddelenosti a spôsobili vo vašom živote toľko bolesti
  • Každý deň zažijete skutočne oslobodzujúce, uvoľňujúce a život meniace procesy
  • Na márne kúsky rozbijete svoju iluzórnu predstavu o sebe samých a oslobodíte svoje pravé Ja
  • Odídete cítiac sa skutočne pravdiví, vznášajúc sa v nádhere bezmedznej slobody

Najsilnejší seminár v našej ponuke!

Na seminári Bez ega sa s Brandon a Kevinom ponoríte hlboko do plameňov Pravdy, odhalíte bolestivé vzorce, ktoré viedli k vytvoreniu vašej „hry“, odkryjete správanie, ktorými ste sa snažili mať pod kontrolou život a ktoré vás doposiaľ ovládalo. Počas týchto ôsmich dní sa nasmejete toľko ako nikdy predtým a budete plakať tak ako nikdy predtým, zažijete život meniace procesy, ktoré vám ukážu klamstvá vášho ega, preniknú všetkými pascami a prehoria hlboko zakorenenými vzorcami správania vašej základnej fixácie, ktorú ste mylne pokladali za svoje skutočné Ja. Skrze to objavíte tú najhlbšiu bolesť, ktorá poháňala vaše správanie a formovala osobnosť vašich priateľov a blízkych ľudí a vy ich pochopíte hlbším a súcitnejším spôsobom.

Ego je falošnou identitou, ktorá je zdrojom všetkej bolesti a trápenia vo vašom živote. Je to väzenie, ktoré vás oddeľovalo od Boha, života, od seba samého. Keď múry vášho ega prasknú a opadnú, zostáva nespútaná sloboda. Zrazu zistíte, že svoj život žijete inak – v otvorenosti, skutočnej autenticite vychádzajúcej z čistého bytia a v slobode, ktorá je vašou skutočnou podstatou.

Čo hovoria ľudia o tomto seminári:

Neviem nájsť tie správne slová, ktoré by vyjadrili to, čo naozaj cítim

Píšem, aby som vyjadrila hlbokú vďaku vám všetkým za to, že ste mi umožnili urobiť zo semináru Sloboda od ega ten najvýnimočnejší týždeň môjho života. Neviem nájsť tie správne slová, ktoré by vyjadrili to, čo naozaj cítim... V krátkosti: verím, že som vo svojom vnútri po prvýkrát zažila Boha a skutočnú slobodu. Cítim pokoru, radosť, nadšenie a som plná nádeje po prvýkrát od kedy si pamätám. Bol to najvýnimočnejší a nesmierne transformujúci zážitok. Otvorili sa mi dvere do úplne inej dimenzie bytia.

Laura

Seminár Bez Ega mi odhalil pravdu

Seminár Bez Ega mi odhalil pravdu o tom, kto som a ukázal klamstvo o tom, kým nie som. Je to akoby ste sa celý život považovali za kvapku vody a potom sa prebudili do skutočnosti, že ste celým oceánom. A nielen tým, ste hviezdami, mesiacom, stromami, ste VŠETKÝM. Je to obrovský dar!

Katrina