Programy
Cesty

Cesta vám ponúka dva programy, ktoré vám umožnia nájsť vnútorný pokoj, otvoriť sa slobode, uzdraviť sa a zažiť skutočné oslobodenie.

1 Program osobnej transformácie
vaša vlastná, osobná cesta

2 Program CESTY pre terapeutov
Program ideálny v prípade, ak chcete nájsť svoje osobné oslobodenie a zároveň pomôcť aj druhým nájsť to svoje

Program osobnej transformácie

Zmeňte svoj život na tej najhlbšej úrovni pomocou jednej zo svetovo najefektívnejších seba uzdravujúcich metód. Ak túžite zažiť to pravé oslobodenie a máte odvahu čeliť svojim strachom, váš život sa začne meniť zvnútra. Vaša vrodená schopnosť uzdravenia sa aktivuje, odhalíte a odstránite bloky voči vedomej hojnosti a naplno začnete žiť svoju vnútornú veľkosť. Naučíte sa komunikovať zo srdca, zažijete silné a transformujúce procesy a oslobodíte sa od všetkých vzorcov ega, ktoré vás sabotujú a spôsobujú utrpenie.

Do budúcnosti vykročíte s ľahkosťou, v hlbokej múdrosti a s jasnou víziou vášho skutočného zmyslu.

Program CESTY pre terapeutov

Podeľte sa o dar jednej zo svetovo najefektívnejších seba uzdravujúcich metód s druhými. Potom, čo ste mali možnosť zažiť transformujúcu silu CESTY na sebe, ste na tom najlepšom mieste na vybudovanie podnikania v pravde, radosti a láske, ktoré vám bude prinášať hojnosť. Meníte svoj život na všetkých úrovniach – emocionálnej, fyzickej, duchovnej – a pomáhate aj druhým, aby dosiahli to isté. Odhalíte skryté liečivé kódy ľudstva, ktoré budete môcť využiť v takmer každej oblasti svojho života. Tým, že odstránite svoje najhlbšie problémy, sa stanete príkladom prinášajúcim vedomé uzdravenie druhým.

Vo svojej každodennej práci nájdete skutočný zmysel, význam a hlboké naplnenie... a stanete sa súčasťou zmeny, ktorú si želáte vo svete vidieť!