Ing. Renáta Sýsová

Jedného dňa som sa zobudila a cítila som, že ma nič nebolí, ležala som nehybná, aby to trvalo čo najdlhšie. Cítila som ľahkosť, slobodu a vnútornú radosť . A pod tým všetkým pocit, že mám obrovskú energiu na to, aby som si zrealizovala to, po čom som celý život túžila, čo je pre mňa dôležité, všetko čo budem chcieť.

Takto alebo podobne sa môžete zobudiť aj vy a cítiť sa úplne ľahko, slobodne. Urobiť si život, o akom ste vždy snívali a cítiť sa v ňom šťastne. Váš život môže byť znovu plný zdravia a spokojnosti. A to najťažšie, čo ste prežili alebo prežívate, bude tým, čo vás môže posunúť vpred.

Terapia „Cesta“ je len jednou z možných ciest, ako dosiahnuť svoje priania a ciele. Jej účinnosť je však neohraničená, každému môže priniesť niečo iné. Niekomu zdravie, niekomu vylepšenie vzťahov, niekomu „len“ radosť zo života, lásku, prežívanie okamihov života oveľa intenzívnejšie, radostnejšie, bez stresu, strachu a obáv. Niektorým pomôže pochopiť, čo je pre nich naozaj dôležité v živote a čo nie ... Cieľom tejto Cesty je vidieť seba samého spokojného s tým, ako vyzerám, čo robím, ako sa cítim. To všetko Vám Cesta naozaj môže dať. Terapie Cesta vám dajú odpovede ako na to, ako žiť život, po akom túžite.

Čo priniesla Cesta mne?

Terapie Cesta mi pomohli zvládnuť vlastný strach a premeniť strach a obavy na silu, ktorá mi pomáha zvládať ťažké životné situácie. Odhalila som môj potláčaný hnev. Už samotné pochopenie správania seba, ale aj iných ľudí mi pomohlo zmeniť postoj k sebe, k druhým a tým vylepšiť moje pocity a vzťahy.Cesta mi pomohla si uvedomiť, čo robím zle. Všetky strachy, obavy, úzkosti som si ukladala hlboko do vnútra a navonok som sa tvárila silná, že to zvládnem. Tým vznikalo v mojom vnútri silné napätie, stres, tlak. Teraz viem, že tie negatívne emócie, ktoré v živote prichádzajú, treba vypúšťať von, uvoľňovať, aby nás netlačili, nezničili. Asi najťažšie pre mňa bolo pochopiť, prečo niektorí ľudia, ktorých mám rada a chcem pre nich to najlepšie, to nechápu a ignorujú to, odmietajú. Už samotné pochopenie správania seba, ale aj druhých ľudí mi pomohlo zmeniť postoj k nim a tým vylepšiť vzťahy a moje pocity. Lepšie a pokojnejšie zvládam stresové situácie, pracujem pokojnejšie, istejšie, bez strachu a úzkosti z veľkej zodpovednosti. Je vo mne viac pokoja a istoty, že to zvládnem. Po fyzickej stránke mi Cesta pomohla v tom, že ma prestali bolieť kĺby, upravili sa drobné ženské problémy.

Stať sa terapeutkou Cesty bolo splnením jedného z mojich životných prianí, ktoré sa týka práce. Viesť ľudí k zdraviu, šťastiu a láske má pre mňa hlboký zmysel a od malička bolo mojou túžbou. Okrem Cesty sa venujem koučingu a fyzickému ozdraveniu tela.

S láskou
Renátka