Intenzívna CESTA ONLINE

Zažite metódu Cesta bezpečne z pohodlia Vášho domova!

Zažite skutočné oslobodenie od negatívnych pocitov, myšlienok plných strachu a zdravotných problémov vďaka procesu Cesty, ktorý funguje pre milióny ľudí na celom svete ... ľudí presne takých, ako si ty.

ONLINE s českým prekladom a českou koprezentérkou

UVÁDZAME: ONLINE INTENZÍVNU CESTU s Brandon Bays s českým prekladom a českou koprezentérkou Bohdanou Nádas


Jeden víkend v tomto novom výlučne online formáte – prostredníctvom Zoom-u a členskej podpory. Seminár dostupný na telefóne, tablete alebo laptope.

Rovnako zmýšľajúci ľudia zo Slovenska a Českej republiky.

Podpora od Brandon Bays s českým prekladom a tiež priamo v českom jazyku od Bohdany Nádas, vrátane profesionálnych terapeutov Cesty.

Získate účinné nástroje a učenie, ktoré transformujú zdravie, pohodu a šťastie miliónov ľudí po celom svete už 27 rokov.

ÚČINNÉ NÁSTROJE A ŽIVOT MENIACE TECHNIKY, KTORÉ SÚ VYTVORENÉ TAK, ABY VÁM POMOHLI:

 • Pochopiť, prečo a nakoľko významným spôsobom ovplyvňujú emócie vaše zdravie
 • Zažiť hlbokú radosť, naplnenie a slobodu tým, že si vyčistíte zvyšky starých emocionálnych zranení a tráum
 • Skoncovať so zacyklením v negatívnom nastavení a v starých príbehoch ublíženia, kritiky alebo posudzovania
 • Zistiť, ako skutočne odpustiť – druhým, sebe, životu ... a vo vnútri objaviť skutočný pokoj
 • Osvojiť si zručnosti, vďaka ktorým sa dostanete ku koreňu vašich problémov a vyriešite ich
 • Pustiť staré traumy a získať prístup k hlbokej a prirodzenej uzdravujúcej schopnosti vášho tela
 • Uvedomiť si dary a požehnanie vo vašom živote a precítiť za ne hlbokú vďačnosť.
 • A oveľa, oveľa viac!

Urobte ďalší krok a pripojte sa k rovnako zmýšľajúcim ľuďom, ktorí sa rozhodli pre proaktívnu zmenu a radikálne uzdravenie svojho života.

Prostredníctvom členských stránok dostanete krátke, účinné pokyny na vylepšenie svojho zdravia, zvýšenie životnej radosti a odhalenie svojho skutočného potenciálu, vrátane živých interaktívnych online stretnutí, PDF súborov, videí a pracovných listov.

ČESKO - SLOVENSKÁ ONLINE INTENZÍVNA CESTA

Ak sa zaregistrujete teraz, získate:

 • Dva dni plné učenia a praktických skúseností
 • ZDARMA techniky, Pokročilé nástroje
 • Živú podporu od vybraného prezentéra Cesty
 • Skriptá k procesom, ktoré si stiahnete a môžete používať už navždy
 • Výmenu procesu Cesty s iným účastníkom semináru
 • Podporu od rovnako zmýšľajúcich ľudí v komunitnej skupine

PREČO SA ZÚČASTNIŤ ONLINE INTENZÍVNEJ CESTY?

Všetko, čo potrebujete na to, aby ste získali prístup k vašej vrodenej liečivej sile a mohli urobiť krok vpred k novozískanej slobode.

Brandon Bays, svetovo uznávaná odborníčka v oblasti celostného zdravia, vás privedie tam, kam sa to doposiaľ žiadnej meditácii, pozitívnemu mysleniu alebo zdravému životnému štýlu nepodarilo: k nekonečnej inteligencii vo vašom vnútri, ktorá lieči vaše telo na hlbokej úrovni, oslobodzuje vás od emocionálnych pascí a hĺbkovo premieňa váš život po každej stránke.

Emocionálna pohoda

Počas toho, ako sa dostávate k emocionálnym koreňom vašich životných problémov a následne ich čistíte, zažívate skutočnú povahu emócií. Odstránite emocionálne bloky, negatívne návyky, ktorými sabotujete svoj život a pocítite trvalú slobodu.

Fyzické zdravie

85% chorôb má príčinu v emóciách. Online Intenzívna Cesta vás naučí, AKO sa dostať k týmto kľúčovým problémom a ako ich pustiť. To je dôvod, prečo je Cesta už 27 rokov svedkom radikálnej premeny zdravia a pohody toľkých ľudí v takom krátkom čase na celom svete.

Zmiernite stres, úzkosť a depresiu

Procesy Cesty, ktoré sa naučíte, oslobodili tisíce ľudí od stresu, úzkosti a depresie. Predchádzajúci účastníci to popísali ako „úplné oslobodenie“, „hlboko transformujúce“ a ako „odstránenie ťažkého nákladu z ramien“.

Procesy Cesty

Brandon Bays vás naučí na mieru vytvorené jedinečné nástroje, ktoré jej pomohli uzdraviť sa z nádoru veľkosti basketbalovej lopty a transformovať svoj život na každej úrovni. Prostredníctvom jej učenia a vašej praktickej skúsenosti sa naučíte procesy Cesty prijímať aj poskytovať. Profesionálni terapeuti Cesty vám budú zakaždým k dispozícii, aby vás podporili.

Transparentnosť

Tento seminár nie je určený pre tých, ktorí oň majú len vlažný záujem. Nie je pre tých, ktorí chcú, aby za ich život prevzal zodpovednosť niekto iný. Tento seminár je pre tých, ktorí sú ochotní prevziať zodpovednosť za svoju vlastnú životnú pohodu; pre tých, ktorí sú ochotní vyskúšať niečo, čo sa výrazne líši od mainstreamu. Je určený ľuďom, ktorí túžia po hlbokých a účinných odpovediach na životné problémy.

Otázky a odpovede na život

Komunikujte priamo s Brandon a globálnymi prezentérmi, podeľte sa o svoje najpálčivejšie otázky a vhľady, ako sa váš život mení a nadobúda iný zmysel.

VIZIONÁRKA A UČITEĽKA BRANDON BAYS

Brandon Bays je uznávaná ako jedna z najdynamickejších, najviac inšpiratívnych a skutočne inovatívnych učiteľov vo svete osobného rastu a celostného uzdravenia.

Je medzinárodne známou vďaka svojej radikálne transformačnej práci v oblasti bunkového uzdravenia, emocionálnej pohody a duchovného prebudenia a je priekopníčkou metódy Cesta®.

Z jej bestselleru „Cesta“ sa celosvetovo predalo viac ako milión výtlačkov a bol preložený do 23 jazykov.

Počas uplynulých 27 rokov sa metóda Cesta rozšírila po celom svete a je k dispozícii v 48 krajinách.


ČO POVEDALI A ČO ZAŽILI DRUHÍ...

Každý deň v práci som svedkom hlbokej a trvalej premeny.

Vidím, ako sa ľudia oslobodzujú z depresie, alergií, úzkosti, žiaľu, nízkeho sebavedomia, vysiľujúcich zmien nálad a fyzických zdravotných problémov ako je vysoký krvný tlak, syndróm dráždivého čreva, migrény, dokonca aj rakovina!

Marie-Sylvie Roy, terapeutka Cesty

Žasla som nad tým, že procesy, ktoré som nikdy predtým nerobila, boli také silné.

Rada tiež pozerám videá od Brandon. Cítim jej lásku a pozerajúc sa jej do očí cítim, akoby bola priamo pred mnou, jej prítomnosť je veľmi silná.

Vďaka jej vibrácii plačem pri pozeraní každého nového videa; cítim, ako jej vychádza zo srdca a plynie priamo do môjho.

MJoelle Bert, účastníčka Intenzívnej Cesty

Ak by mi niekto ponúkol milión dolárov, aby som sa vrátil naspäť do času pred Cestou....

„WOW, ani neviem ako a kde začať...

Keď sa seminár začal, poviem vám, jediné, čo som chcela, bolo otočiť sa a čo najrýchlejšie utiecť. Moja úzkosť bola všade, bola som zdesená. Tak veľmi som chcela odísť, no zároveň som sa konečne chcela dostať ku koreňu všetkej mojej bolesti/strachu/úzkosti/depresii.

Nemala som čo stratiť a mohla som získať tak veľa. Zostala som a bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som kedy urobila.

Ak by mi niekto ponúkol milión dolárov, aby som sa vrátila do čias pred Cestou, povedala by som, aby si ich strčili... Som taká šťastná, že som sa konečne znovu našla!!!“

Rita z Austrálie

Vôbec netúžim vrátiť sa do starých zlých časov

To, čo som na seminári zažil, mi zmenilo život od základov: mal som samovražedné sklony, bol som alkoholikom, fajčil som 40 cigariet denne... (Manželka ma opustila).

Dopad, ktorý si na mňa a moje postoje mala, mi naozaj zmenil život! Môj život je teraz čertovsky dobrý.

Vôbec netúžim sa vrátiť do starých zlých časov, mám skvelú ženu, s ktorou som prvýkrát randil, keď sme mali 18!

Brandon, dlžíme ti tak veľa. Mám skvelú prácu, skvelý život na vidieku Norfolku v Anglicku a behám na rôznych maratónoch doma aj v zahraničí. A áno, mám 62 rokov

Stewart Gillion zo Spojeného kráľovstva

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

V akom jazyku sa seminár prezentuje? Je k dispozícii aj tlmočenie?

Tento online seminár je v angličtine a češtine. Brandon Bays je simultánne tlmočená do češtiny. Celý seminár zároveň spoluprezentuje česká akreditovaná terapeutka Cesty a spoluzakladateľka Cesty v ČR, koprezentérka Bohdana Nádas.

Potrebujem k svojej účasti aj notebook alebo počítač?

Nie :-)

Seminár sa vysiela prostredníctvom Zoom platformy a je dostupný na laptope, tablete alebo telefóne. Vzhľadom k intenzite semináru, ale veľmi odporúčame používať väčšiu obrazovku. Taktiež je nutné mať dobré pripojenie k internetu a zariadenie s funkčnou kamerou.

Čo sú prípravné stretnutia?

Prípravné stretnutie je kľúčovou súčasťou tohto semináru, preto sa uistite, že sa ho môžete zúčastniť. Trvá 20-30 minút a vy sa na ňom technicky pripravíte na víkend.

Prípravné stretnutia sa konajú vo štvrtok (alebo v stredu) pred seminárom. Ak sa ho nemôžete zúčastniť, budete mať k dispozícii nahrávku a ak budete mať otázky, môžete nám ich poslať prostredníctvom emailu.

Čo ak zmeškám stretnutie?

Intenzívna cesta je navrhnutá tak, aby vám poskytla silný zážitok z procesov Cesty. Na každom stretnutí sa krok za krokom pripravíme na váš popoludňajší proces, preto vás žiadame, aby ste boli prítomní na každom stretnutí počas víkendu. Samozrejme, život je nepredvídateľný a ak sa stane, že kvôli výnimočnej situácii sa nemôžete stretnutia zúčastniť, dajte nám vedieť na +420604931957, info@brandonbays.cz a my vám pomôžeme nájsť najlepší spôsob, ako pokračovať.

Ako to celé funguje?

Vo štvrtok navečer 19:00 – 20:00 budeme mať Úvodné stretnutie so spoluprezentérom, ktorý vás pripraví na seminár, prejdete si technické veci dôležité pre chod seminára a zároveň sa stretnete s ďalšími účastníkmi a trénermi, ktorí vám budú počas seminára k dispozícii.

Víkendový seminár začína v sobotu ráno 10:00 – cca 19:30, privítaním a otvorením ktoré povedie Brandon. Získate informácie o procese a základy pre prácu s emóciami. Potom bude počas dňa prebiehať učenie spolu s praktickými cvičeniami, ktoré vás pripravia na večernú výmenu procesu Cesty. Po celú dobu seminára sú vám k dispozícii skúsený tréneri, ktorí vám môžu pomôcť s procesom, alebo čímkoľvek iným. Vášmu samoozdravnému procesu veľmi prospeje ak sobotný večer po seminári budete mať priestor odpočívať, budete môcť ísť skôr spať, aby vaše telo mohlo naplno integrovať zmeny, na ktorých ste počas dňa pracovali.

V nedeľu je štruktúra seminára veľmi podobná, budeme stavať na položených základoch a prejdeme od emocionálnej Cesty k fyzickej. Naučíme sa úžasný proces, ktorý Brandon pomohol vyliečiť nádor. Nemusíte mať diagnostikovaný žiaden konkrétny zdravotný problém a ja napriek tomu vám tento proces určite prospeje – všetci máme v sebe miesta, kde ukrývame napätie, strachy, staré zranenia... Fyzická Cesta pomôže uvoľniť akýkoľvek blok v tomto smere.

V nedeľu večer potom môžete zažiť pocit oslobodenia, hlbokého kľudu a ľahkosti – ako keď odložíte fyzickú a emocionálnu záťaž, ktorú ste so sebou nieslo dlhý čas. V nedeľu začíname seminár o 10:00 – cca 19:30.

ZDARMA dostanete pokročilé nástroje, techniky, ktoré si budete môcť pozrieť ako natočený obsah po dobu 14 dní po seminári.

1.3.2023 od 16:30 bude zoom stretnutie na precvičenie Pokročilých nástrojov.

Čo budem na seminári potrebovať?

V prvom rade ochotu prevziať zodpovednosť za svoj vlastný život a vnútornú pohodu. Okrem toho otvorené srdce a myseľ a záväzok pozrieť sa do očí skutočným problémom, ktoré sa vám vyplavia na povrch vo vedomí toho, že online seminár Intenzívna Cesta je vytvorený tak, aby vám pomohol dostať sa k boľavým ranám, návykom a správaniu, ktorými sabotujete samých seba preto, aby ste ich mohli navždy vyčistiť a uzdraviť. Naši skúsení tréneri a podporný tím je neustále k dispozícii, aby vám v akomkoľvek momente pomohli.

Ako získam k semináru prístup?

Všetky pokyny pre prístup do členskej sekcie, ktorá obsahuje všetky materiály, získate prostredníctvom emailu po vašej registrácii a úhrade. 

Nemôžem byť plne prítomný v atmosfére seminára kvôli práci alebo rodičovským povinnostiam. Má zmysel sa pripojiť aj napriek tomu?

Intenzívna Cesta je vytvorená tak, aby vám umožnila získať silný zážitok z procesu Cesty. Každé stretnutie vás krok za krokom vedie k vášmu procesu a preto vás žiadame, aby ste sa víkendu naplno venovali a boli prítomní na každom stretnutí. 

Aké sú storno pravidlá?

30 dní alebo viacej pred seminárom - predávajúci uplatňuje administratívny storno poplatok vo výške 10% z uhradenej sumy.

Menej ako 30 dní pred seminárom - predávajúci uplatňuje 100% storno poplatok. Kupujúci má právo zakúpenú vstupenku preniesť na inú osobu, príp. sa informovať o nasledujúcom termíne konania rovnakého semináru a požiadať o prenesenie svojej zakúpenej vstupenky na tento. Kupujúci v oboch prípadoch informuje predávajúceho písomným spôsobom.

Pre koho je program určený?

Tento program je hlboko transformujúci a uzdravujúci. Je pre každého, kto sa chce uzdraviť alebo zlepšiť svoj život v oblasti zdravia, vzťahov, efektivity, kariéry, hojnosti, životného štýlu alebo starostlivosti o seba.

Je táto metóda kompatibilná s inými liečebnými modalitami?

Áno, absolútne!

Ako Brandon hovorí, Cesta nie je jedinou cestou. Cesta vás podporí vo vyčistení vašich emocionálnych a fyzických blokov, v skutočnosti čohokoľvek, čo vám bráni v tom, aby ste svoj život žili z plného a hlbokého potenciálu – z miesta múdrosti, nadania a kreativity. Akékoľvek ďalšie efektívne liečebné modality, výživové poradenstvo alebo pozitívne zmeny životného štýlu vás na vašej ceste podporia ešte viac.

Nikomu neodporúčame, aby prestal v medicínskej liečbe a vždy ľudí povzbudzujeme, aby vyhľadali odbornú zdravotnú pomoc. Týmto programom jednoducho môžete doplniť iné modality, či už konvenčné alebo alternatívne.

Zažili ľudia skutočnú zmenu tým, že používali nástroje, ktoré učíte?

Tisíce ľudí uviedlo, že vďaka metóde Cesta úspešne prekonali vysiľujúce vzťahové problémy, problémy v oblasti kariéry, hojnosti či tvorivé bloky. Oslobodili sa od mnohých chorôb, vrátane chronickej bolesti, artritídy, tráviacich či kožných problémov, ako aj emocionálnych problémov a správania, ako sú hnev, strach, depresia, stres, sexuálne bloky, nezdravé návyky a závislosti, strata blízkeho človeka, zneužívanie, traumy a mnoho ďalších bolestivých životných výziev.

Metóda Cesta vám poskytne jedinečné nástroje, vďaka ktorým sa dostanete k bolesti spôsobenej problémami vo vašom živote, ktorej sa budete môcť zbaviť. Bez ohľadu na to, čo ste doteraz v živote zažili, bez ohľadu na to, čo ste už vyskúšali, možnosť úplne nového a radostného zažívania života k vám vystiera ruku.

Stovky tisíc ľudí na celom svete zažili jednoduchú a zrozumiteľnú silu Intenzívnej Cesty. Takto prekonali celý rad problémov vrátane fyzických ťažkostí, emocionálnych problémov, problémov so vzťahmi a problémov s kariérou alebo výkonom. Pripojte sa k nám a osloboďte sa, aby ste žili život, na ktorý ste boli naozaj predurčení.

Aké sú technické požiadavky na to, aby som sa mohol programu zúčastniť?

Počítač so spoľahlivým internetovým pripojením pre živé hovory.

Odporúčame vám nainštalovať si aplikáciu Zoom pre živé stretnutia a výmeny procesov.