Ing. Miroslava Škultéty

Ing. Miroslava Škultéty, @Transformira

Ako “abstinujúci perfekcionista“ viem veľmi dobre, aké je to únavné a vyčerpávajúce snažiť sa mať dokonalý život. Vysoké nároky na seba, na ľudí okolo mňa, neustála nespokojnosť a honba za dokonalosťou ma priviedli do stavu vyhorenia. Môj život bol zvonka dokonalý, taký aký som pôvodne chcela a na akom som tvrdo pracovala. Čo z toho, keď som bola napriek splneným cieľom nespokojná, vyčerpaná a nemala som v mladom veku už ani chuť do života?

Keď som spoznala metódu CESTA, zistila som, že som predtým nežila slobodný život. Stratégie môjho ega ma plne ovládali. Našťastie som objavila nástroje, pomocou ktorých som mohla od základov zmeniť môj život k mojej spokojnosti. Dnes, vďaka unikátnej kombinácii transformačného koučingu a metódy CESTA, pomáham transformovať životy mojich klientok tak, aby aj oni boli spokojné, šťastné, naplnené a žili svoj ideálny život.

Ak cítite, že Vám v živote niečo chýba, že to stále nie je „ono“, ubezpečujem Vás, že zmena k lepšiemu je možná. Aplikáciou správnych nástrojov a s podporou od skúseného terapeuta môžete aj Vy žiť život podľa Vašich predstáv. Už nemusíte ďalej trpieť a dokonca už nemusíte byť na to ani samé. Rada Vás želanou transformáciou prevediem.

Ako podporu na Vašej ceste za slobodnejším a radostnejším životom Vám ponúkam úvodnú 15-minútovú konzultáciu bezplatne. Termín konzultácie je možné zarezervovať si buď telefonicky, emailom alebo prostredníctvom formulára na mojej webovej stránke. Už teraz sa teším na Vašu transformáciu.