MUDr. Jela Maliariková

Som psychiater a psychoterapeut. Po ukončení štúdia všeobecnej medicíny som pracovala 5 rokov na psychiatrickom oddelení v Trenčíne ako sekundárny lekár a získala som atestáciu zo psychiatrie. Následne som sa venovala deťom, 13 rokov (s dvoma kratšími návratmi do práce) som bola na materskej dovolenke. Počas nej som sa venovala uplatňovaniu vzťahovej výchovy a jej propagácii a šíreniu medzi rodičmi. Som matkou 4 detí.

Ešte počas štúdia medicíny som sa začala vzdelávať v oblasti zdravej výživy, naturálnej medicíny, homeopatie a psychoterapie a pokračovala som vo vzdelávaní aj počas celej svojej praxe. Absolvovala som základné stupne psychoterapeutického výcviku v KIP (Katatýmne-imaginatívna psychoterapia), aj niektoré špeciálne semináre a vyše 100 hodín zážitku na sebe. Počas psychoterapeutickej praxe som sa venovala aj autogénnemu tréningu, aj jeho vyšším stupňom, okrajovo aj hypnóze a EMDR. Absolvovala som mnoho homeopatických seminárov a homeopatii som sa venovala v súkromnom čase a po nástupe na materskú dovolenku hlavne pri liečbe svojich detí.

V roku 2013 som sa zúčastnila Intenzívneho semináru Cesty a po roku potrebného vzdelávania som sa stala akreditovanou terapeutkou tejto metódy. Absolvovala som mnoho procesov na sebe a s mojimi klientmi a som presvedčená o jej hlbokých pozitívnych účinkoch a psychiku aj fyzické zdravie človeka. Cesta je vhodná pre všetkých ľudí. Nielen pre tých, ktorým porucha psychického či fyzického zdravia, alebo narušené vzťahy či problémy v práci signalizujú, že potrebujú urobiť v živote určitú zmenu, nápravu k lepšiemu. Niet lepšej voľby, ako dovoliť si vydať sa na cestu do vlastného vnútra, vysporiadať sa s potlačenými emóciami, opustiť nezdravé presvedčenia a nahradiť ich zdravými, zažiť úľavu odpustenia druhým i sebe, dotknúť sa vlastných tvorivých síl, vychutnať si pokoj vo svojom vnútri a mnoho ďalších vecí, ktoré nás na každej jednej „ceste“ k sebe čakajú. Niet prečo otáľať. :)