Gabriela Jankechová

Ešte pred šiestimi rokmi som viac menej nemala pocit, že by som sa mala do hĺbky zamýšľať nad svojím životom, myslela som si, že všetko mám pod kontrolou a všetko zvládam. Až do obdobia, keď mi sám život ukázal, že takto už cesta ďalej nevedie.

Začalo sa mi všetko rúcať, najprv prvý potrat, potom nečakaný odchod z dlhodobého zamestnania, kde som si myslela, že tam mám istotu, ale v kútiku duše som však už dávno chcela zmeniť prácu, len som nemala odvahu... Potom druhé zamestnanie, ktoré má vyčerpávalo po všetkých stránkach, nasledoval ďalší potrat, ešte tretí potrat a ďalšia strata zamestnania...
A potom prišlo zamyslenie, čo mi to všetko chce ukázať či povedať... Samozrejme, najprv tam bola sebaľútosť, prečo práve mne sa také niečo deje, veď ja nie som zlá, každému chcem len dobre...

Uvedomila som si, že som bola za nejakou stenou a nežila svoj život, ľahko som sa dala ovplyvniť, zmanipulovať, nevedela som povedať „Nie“, ale hlavne som sa bála dať najavo svoje pocity, čo naozaj cítim, kto som a čo chcem. Bála som sa, že keď to dám najavo, druhí má nebudú mať radi a odsúdia ma, ale v skutočnosti som sa nakoniec odsúdila sama, lebo som sa uzavrela a zo strachu pred odmietnutím som sa bála vyjsť spoza tej steny.

V tom čase mi začali chodiť do rúk rôzne knihy, v mojom živote sa začali objavovať noví ľudia, ktorí má viedli krôčik za krôčikom k novému poznaniu a pochopeniu. Úplný zvrat nastal, keď som si prečítala knihu Cesta od Brandon Bays, kde som pochopila, čo sa to deje, čo má brzdí v živote, čo má blokuje a obmedzuje a drží v takej ulite strachu. Cítila som, že som konečne našla ten správny nástroj a plne som sa ponorila do štúdia Cesty. Každým jedným seminárom som sa dostavala hlbšie do svojej podstaty a objavovala pravdy, ktoré mi umožnili odhaliť a zmeniť nesprávne presvedčenia, názory, obmedzenia, vzorce správania a hlavne nespracované emócie. Vôbec som netušila, čo všetko sa tam skrýva, pekne ukryté pod mojou predstavou o sebe. A začali sa diať zázraky, môj život sa dal do pohybu a teraz viem, že ak náhodou by som aj znovu zablúdila, dá sa vždy vrátiť späť a nastúpiť na tú správnu cestu. Viem, že vždy existuje druhá a v prípade potreby aj ďalšia šanca.

S Cestou som odhalila v sebe odvahu, otvorenosť, pokoj, lásku a úprimnú radosť, ktorú cítim vo svojom vnútri.
Neustále zažívam v sebe oslobodzujúcu silu, ktorá je mojou cestou, mojím cieľom, mojím poslaním, mojím zmyslom života. Stala som sa Akreditovanou terapeutkou metódy Cesta podľa Brandon Bays, aby som mohla pomôcť dosiahnuť zlepšenie života a vyriešenie nielen zdravotných problémov aj vám.

Úžasný pocit je, keď človek zažije pri terapii pravdu a zistí, že uzdravenie, nech už je to emocionálne, mentálne, fyzické alebo nejakej životnej situácie, je možné takmer v okamžiku. A toto oslobodzujúce poznanie prebúdza potenciál stať sa silným, šťastným, úspešným...

Som presvedčená, že nie je nič, čo by sme nemohli dokázať. Všetko, čo potrebujeme, je v nás. Všetky talenty, neobmedzený potenciál a vnútorná sila. Ak máme sny a túžby, existuje aj zdroj a spôsob, ako ich naplniť. Čo nás brzdí, je len náš strach, nevedomosť, obmedzujúce predstavy a presvedčenia o sebe samých a o svete naokolo.
S úctou
Gabriela