Začnite základným seminárom Intenzívna Cesta

Urobte prvý krok k šťastiu, radosti, zdraviu, hojnosti a sebe samému! Vyberte si z nižšej ponuky seminárov metódy CESTA. Začnite základným seminárom "Intenzívna Cesta s Brandon Bays". Následne pokračujte seminárom Vedomá Hojnosť. Oba si môžete pohodlne zakúpiť online na týchto web stránkach. Tešíme sa na stretnutie s vami!

 

E-motion a čistenie traumy

Unikátne učenie prevedené v majstrovský seminár - 100% funkčná kombinácia nástrojov Cesty, trauma jógy, dychových cvičení, riadeného trasenia, navádzaných meditačných vizualizácií a pokročilých techník práce s telom. Seminár je určený pre absolútne každého i bez predošlej skúsenosti s Cestou!

E-motion - Uzdravenie Vnútorného Dieťaťa

Vývinové traumy a emocionálne zanedbávanie

Intenzívna CESTA ONLINE

Zažite skutočné oslobodenie od negatívnych pocitov, myšlienok plných strachu a zdravotných problémov vďaka procesu Cesty, ktorý funguje pre milióny ľudí na celom svete ... ľudí presne takých, ako si ty.

Intenzívna CESTA s Brandon Bays

Úvodný, absolútne nosný seminár zakladateľky metódy Cesta - Brandon Bays. 30 rokov skúseností a neustáleho vylepšovania garantuje jedinečnú skúsenosť a neopakovateľný, intenzívny zážitok, ktorý Vás hlboko poznačí. Uzdravte svoj život a osloboďte sa na jedinečnom, hlboko oslobodzujúcom trojdennom seminári.

Vedomá Hojnosť

Kde ostatné seminára zamerané na hojnosť končia, my na Vedomej Hojnosti začíname v piatok večer. Odkryte žiariaci drahokam vo vašom vnútri. Odstráňte svoje skryté bloky a zažite skutočnú hojnosť vo všetkých oblastiach svojho života. Odhaľte skutočné tajomstvá manifestovania hojnosti!

Uzdravenie vedomou komunikáciou

Otvorte sa hlboko liečivej a život meniacej sile vedomej komunikácie. Zistite, ako vaše obmedzené vnímanie, staré presvedčenia a nevedomá komunikácia ovplyvňujú váš každodenný život a osvojte si elegantné a výnimočne efektívne techniky a procesy, ktoré povedú k uzdraveniu a zmene – vášho života a života ľudí okolo vás.

Bez ega

Náš najsilnejší seminár. Brandon Bays spolu s Kevinom Billettom odovzdajú počas 8 dní hodnotu, ktorá transformuje život od základov. Sila Enneagramu a neutíchajúce plamene Pravdy prehoria falošnú identitu vášho ega, aby ste napokon zakúsili osvietenú slobodu svojho skutočného "Ja".

Život transformujúci týždeň

Staňte sa zo študenta majstrom, zo začiatočníka kúzelníkom! Ponorte sa do hĺbkovej práce a staňte sa zosobnením vznešenosti vyžarujúcej liečivú silu všade tam, kam sa pohnete.