FAQ - najčastejšie otázky

Komu je určený seminár Intenzívna Cesta?

Ak bojujete s akýmkoľvek fyzickým problémom alebo emocionálnym uzavretím, Intenzívna cesta vám môže pomôcť. Alebo možno cítite, že chcete od života viac a nevyužívate svoj potenciál naplno. Ak máte pocit, že ste zaseknutí a neschopní urobiť zmenu, ktorú potrebujete, seminár Intenzívna cesta vám pomôže dostať sa ku koreňu príčiny, ktorá vás brzdí na všetkých úrovniach – fyzickej, psychickej, duševnej aj duchovnej.

Ak hľadáte rýchlu a jednoduchú nápravu bez toho, aby ste museli čeliť pravde, tento seminár NIE JE pre vás. Seminár Intenzívna cesta je určený pre milovníkov pravdy, ktorí sa chcú vo svojich životoch oslobodiť od dlhoročnej emocionálnej záťaže.

Ako vám môže seminár pomôcť v uzdravení?

Seminár Intenzívna cesta sa nepodobá žiadnemu semináru, na ktorom ste sa kedy zúčastnili. Je vytvorený tak, aby odhalil osobné emocionálne a fyzické bloky, ktoré vás vo vašom živote brzdili a spôsobili emocionálne uzavretie či chorobu. Vyriešite pôvodnú príčinu a dospejete k oslobodzujúcemu odpusteniu - sebe aj ostatným.

Osobný a účinný proces Cesty, ktorý zažijete, sa zrodil z vlastnej skúsenosti Brandon Bays, ktorá sa vďaka nemu vyliečila z nádorového ochorenia. Metóda Cesta, ktorú vyvinula, vám umožní prístup k hlboko zakoreneným spomienkam na bunkovej úrovni - a naučí vás, ako vyriešiť a zbaviť sa problémov uložených v nich.

Aké sú vedecké dôkazy potvrdzujúce, že Cesta môže viesť k uzdraveniu?

Emócie nie sú len chemické látky v mozgu. Sú to elektrochemické signály, ktoré majú vplyv na chémiu a elektrinu v každej bunke nášho tela. Elektrický stav tela je formovaný v závislosti na emóciách, ktoré menia vnútorný svet tela.

Candance Pert, vedúca pracovníčka v oblasti biochémie mozgu v Národnom inštitúte zdravia, urobila prelomový objav, ktorý zmenil spôsob, akým vedci dovtedy chápali prepojenie mysle a tela. Našla totiž opiátový receptor - mechanizmus, pomocou ktorého istá skupina chemických látok (peptidov) ovplyvňuje myseľ a telo. Jej výskum viedol k pochopeniu toho, že emócie fungujú ako regulačný systém tela.

Na neurologickej úrovni Pert zistila, že pocit spojenia s Bohom, pocit blaženosti, je dôležitou súčasťou funkcie mozgu. "Požehnanie a blaženosť pochádzajú z rovnakého zdroja. Sme stvorení na to, aby sme cítili blaženosť. Je to normálne a prirodzené, "hovorí.

Prirodzene sa vyskytujúce "chemikálie blaženosti" sa nazývajú endorfíny a uvoľňujú sa v mozgu a v tele ako reakcia na emocionálne stavy a pohybové aktivity. Pert hovorí: "Opiátový receptor ....je v našej frontálnej mozgovej kôre, najvyvinutejšej časti nášho mozgu. Je to akoby sme boli stvorení tak, aby sme sa rozhodovali na základe potešenia. Najvyššia a najinteligentnejšia časť nášho mozgu je presiaknutá receptormi, aby sme využívali potešenie ako kritérium nášho rozhodovania. Takže je to v poriadku cítiť sa dobre - Boh je dobrý.“

Pert pokračuje: "Vieme, že vibrácia v týchto receptoroch sprostredkováva celému organizmu pocit blaženosti. ... Že vibrácia endorfínov je vyjadrením blaženosti božskej jednoty. "Takže, keď vnútorne vytvoríme tento druh rezonancie, sme v súlade s týmto božským ja. Skutočná blaženosť predstavuje optimálny stav fungovania.

Rád by som šiel, no nemôžem si to teraz dovoliť.

Žiadny problém. Vytvorili sme možnosť platby v troch splátkach; jedna je ihneď po registrácii, ďalšia o 30 dní a konečná splátka o 60 dní.

V prípade objednania semináru menej ako 60 dní pred jeho začiatkom je poslednú splátku nutné uhradiť pred začiatkom semináru.

Čo ak potrebujem pomoc skôr ako sa bude konať seminár?

Môžete vyskúšať terapiu Cesta v rámci individuálneho sedenia s akreditovaným terapeutom Cesty. Zoznam terapeutov Cesta nájdete tu.

Nástroje Cesty online ponúkajú prístup k účinným technikám, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Využili ich už tisícky ľudí v priebehu mnohých rokov, čo dokazuje, že sú rovnako silné ako pri fyzickej účasti na seminári.

Nie som si istý, či je Intenzívna cesta pre mňa.

Odporúčame si prečítať knižku CESTA od autorky metódy Brandon Bays, po prípade aj ďalších knižiek od Brandon Bays, ktorej ukážky nájdete priamo na tejto stránke k stiahnutiu zdarma. Určite vám môžu dopomôcť v rozhodovaní aj články zverejnené na našom webe www.brandonbays.sk v záložke „Media“ alebo „Články“ V prípade že ste zbehlý v angličtine stiahnite si audioknihu:
Audiokniha je úplne zadarmo a pomôže vám pochopiť, ako táto metóda funguje a ako ju môžete využiť na zlepšenie vášho emocionálneho a fyzického zdravia.

Aká je štruktúra semináru?

Seminár trvá každý deň od 9.00 do cca 19.30. Pred začatím semináru prebieha každé ráno od 8.00 registrácia.

Seminár sa končí v nedeľu o 19.00 záverečnou integráciou. Na seminári je potrebné byť počas celej doby konania.

V prvný deň zažijete proces Emocionálnej cesty, ktorý vám pomôže dostať sa k potlačeným bunkovým spomienkam a uvoľniť ich.

Na druhý deň prejdete procesom Fyzickej cesty a spojíte sa s uzdravujúcou silou vášho vlastného tela. Je to ten istý proces, ktorý pomohol Brandon zbaviť sa nádoru - bez chirurgického zákroku alebo liekov.

Na tretí deň sa naučíte pokročilé techniky, ktoré môžete využiť pri liečení v každodennom živote. Pomôžu vám dosiahnuť hlboké odpustenie na bunkovej úrovni. Tieto nástroje môžete po seminári využívať a pomôcť tiež vašim priateľom, rodine a klientom.

Moja angličtina nie je veľmi dobrá, môžete mi na seminári zabezpečiť tlmočenie do môjho materinského jazyka?

Seminár je vedený v angličtine so simultánnym prekladom do slovenčiny.

Musím sa na seminár nejako zvlášť pripravovať?

Jediné, čo žiadame, je, aby ste prišli s otvoreným srdcom, s vierou, že uzdravenie je pre vás možné a s ochotou čeliť pravde. Vaše telo sa môže uzdraviť - a tým, že sa semináru zúčastníte, sa už rozhodlo podstúpiť túto hlbokú transformáciu. Takže len príďte.

Mám diagnostikovaný konkrétny zdravotný stav – pomôže mi Intenzívna Cesta?

Cesta pomohla už tisíckam ľudí trpiacim rôznymi fyzickými ochoreniami a priniesla hlboko uzdravujúce výsledky. Avšak je dôležité zdôrazniť, že vám vaše uzdravenie nemôžeme zaručiť. Každé telo je iné a každý z nás má pred sebou inú cestu. Najlepšie je prísť s dôverou, otvorenosťou a ochotou objavovať bez očakávaní.