Ing. Mgr. Andrea Petrovková MBA

Pri práci v záchrannej službe som sa často stretávala s dlhodobou bolesťou ľudí či fyzickou alebo psychickou. Pri každom jednom pacientovi som vnútorné cítila, že je cesta späť k zdraviu. Vnímala som, že za ochoreniami sú uviaznuté emócie v tele, len som netušila ako tieto emócie uvoľniť, aby sa pacientovi uľavilo.

Cesta mi dala jasnú a jednoznačne fungujúcu odpoveď. Cesta dokáže pomôcť zažívať vlastný život v lepšej podobe, tešiť sa lepšiemu zdraviu a konečne sa vnútorne cítiť slobodný. Pri uvoľnení emócií z tela z nás doslova odpadá veľké bremeno. Uvoľnenie uviaznutých emócií, môže spôsobovať výrazne zmeny v tom ako sa cítite a správate. Pri práci s Cestou som si už istá, že keď si prechádza človek depresiou, vyhorením rôznymi bolesťami alebo aj inou poruchou nemusí celoživotne brať lieky - je možné sa z toho dostať. Je to ako keď si predstavíte okrúhle akvárium v ktorom je veľký diamant. Ten diamant sme my, keď sa narodíme. Ako čas plynie a dejú sa nie vždy len príjemné udalosti, prikvapkávame čiernu farbu až napokon diamant nieje vidieť. Vtedy môžeme pociťovať prvé náznaky, že niečo nie je v poriadku, no akonáhle začneme uvoľňovať emócie z tela tak aj voda sa začne čistiť a človek sa zrazu cíti oveľa lepšie.

Rada Vás budem sprevádzať na Vašej ceste k oslobodeniu sa z problémov, ktoré Vás trápia alebo na ceste za sebapoznaním a sebarozvojom. Cesta je “zázrak“ a zázraky sa dejú.

S láskou, Andrea