Katarína Antušová

Moje stretnutie s CESTOU bolo nečakané, nevyhnuté a určite nie náhodné. CESTA si vlastne našla mňa. A ja som cítila, že toto spojenie mi dá viac, ako som si vtedy vedela predstaviť. Pochopila som, že najprv musím odovzdať to, čo som uz nepotrebovala. Strachy, presvedčenia, staré vzorce a tiež chorobu. To všetko sa mi vďaka CESTE podarilo. Všetok ten priestor ktorý zostal zaplnil pokoj, láska a prijatie. Za tým všetkým je jedno veľké slovo, ktorého významu rozumiem dnes úplne inak. Sloboda. Sloboda v každej oblasti môjho života.

Cesta mi vrátila samú seba. Ukázala mi, že môžem žiť život aký chcem. Spojila celú moju rodinu novým, zdravým putom.

Nikdy nezabudnem, keď mi kedysi na začiatku jedna terapeutka Cesty povedala: “Stačí,že sa v rodine lieči jeden, ostatní sa liečia spolu s ním.” Vtedy som jej nerozumela. Dnes presne viem, čo mi chcela povedať. Nikdy sme k sebe nemali bližšie ako dnes, ked sme vyčistili, odpustili a nechali lásku naplniť naše srdcia. A vôbec sme terapiou CESTA nemuseli prejsť všetci.

CESTA je cestou domov. A je naozaj krásne byť doma.

Už na začiatku som vedela, že chcem s touto metódou, ktorú Brandon Bays objavila pracovať. Je to úžasný pocit sledovať tie krásne premeny, uzdravenia a návraty domov. Som nesmierne vdačná za to, že môžem byt toho súčasťou.

Od mojich klientov:

Dear Katarina, it‘s been four weeks since we met in Bratislava and you helped me dramatically doing a process together, that Sunday afternoon. I noticed there was a lot going on physically with me in the last month, but now I would like to let you know, I‘m feeling so much better. Thank you so much - I will never forgot my experience with you. It was life changing!

I send you best wishes from Germany and would love to stay in touch ... you are a very special person. Take care and hugs, Sandra

Asha, Malaysia

The Journey was something that came when there was nothing in life but pain and hurt. I was carrying around excess baggage of negativity accumulated over the years. But, I then encountered The Process with Katarina. Gradually,things began to take shape. I learnt to walk away from undesirable situations and toxic people. I discovered I could choose what goes into my life. I discarded old beliefs and shaped new ones. I released the past and looked to a new design for the future. I had not known that I had been crippled by things of the past of 30 or 40 years. The Process is gentle yet effective that allows anyone for a better tomorrow to be a better you.