Vedomá Hojnosť

Odkryte žiariaci drahokam vo vašom vnútri. Odstráňte svoje skryté bloky a zažite skutočnú hojnosť vo všetkých oblastiach svojho života. Odhaľte skutočné tajomstvá manifestovania hojnosti.

 Seminár je simultánne tlmočený do slovenčiny.
Najbližší seminár na Slovensku

Seminár Cesty Vedomá hojnosť začína tam, kde ostatné kurzy o hojnosti končia

Aj keď väčšina z nich vás učí, ako dosahovať to, po čom túžime, otázkou zostáva, prečo sa to niektorým darí a iným nie? Seminár Vedomá hojnosť odhaľuje hlbšiu pravdu - vykoreňuje a čistí “tichých sabotérov”, ktorí potichu podkopávajú mnohé naše sny a túžby.

Teraz máte šancu svojho života s tým úplne skoncovať a prejsť si hĺbkovou očistou od všetkých seba popierajúcich vzorcov správania, ktoré sú pochované hlboko v nás. Negatívne presvedčenia, nízka sebaúcta a sebahodnotenie, strachy, pocity nedostatočnosti, “nikdy to nedokážem” - to všetko nás brzdí na mnohých úrovniach nášho života. Či si to priznáme alebo nie, všetci z nás konáme podľa určitých vzorcov a na Vedomej hojnosti ich odhalíte, vyčistíte a skoncujete s nimi, aby ste mohli slobodne prijať všetku hojnosť, ktorú vám život ponúka.

Na seminári Vedomá Hojnosť:

 • Odhalíte správanie, tichých sabotérov, ktorí vás brzdia a blokujú váš potenciál.
 • Strávite celý deň v procese masívneho a komplexného čistenia, počas ktorého sa oslobodíte od všetkých tichých sabotérov a blokov.
 • Zažijete úžasný pocit slobody, ktorý otvorí dvere kreatívnej sile vo vašom vnútri.
 • Objavíte tie najhlbšie túžby vášho srdca a vytvoríte si pre svoj život novú víziu.
 • Spoločne s ďalšími účastníkmi vytvoríte praktický akčný plán, ktorý povedie k prekvitaniu hojnosti vo vašom živote.
 • Uvoľníte váš potenciál a ten bude priťahovať hojnosť vo všetkých oblastiach vášho života; v oblasti zdravia, kreativity, financií aj vzťahov.
 • Stanete sa kúzelníkom, súčasťou a tvorcom toho nádherného, magického tanca hojnosti, ktorý budete aj naďalej zažívať vo svojom živote.

Ak očakávate od svojho života a kariéry viac

Ak túžite po otvorenejšej kreativite, hlbšom naplnení, skutočnom sebavyjadrení, ak chcete mať kvalitnejšie vzťahy a napĺňajúci rodinný život, tak potom je tento víkend určený pre vás. Je to radostný a vyživujúci pobytový seminár, z ktorého odídete vznášajúc sa v naplnení a skutočnej hojnosti.

Upozornenie: Musíte si byť istí, že ste na to pripravení – absolventi semináru plnia svoje vízie IHNEĎ!

Obsah semináru Vedomá Hojnosť v skratke:

 • Komplexné písomné materiály
 • Odkryjete tichých sabotérov, ktorí vás brzdia
 • Objavíte skryté presvedčenia, ktoré vás v živote obmedzujú
 • Vyčistíte bloky, ktoré sabotujú váš potenciál hojnosti
 • Zažijete intenzívny proces zameraný na hojnosť
 • Interaktívny Satsang
 • Energická tvorba vízie
 • Dynamické vytváranie akčného plánu
 • Ranná jóga
 • Voda, čaj a ovocie k dispozícii počas dňa
 • Stravovanie v hoteli - piatok večera, sobota raňajky (pre ubytovaných), obed a večera, nedeľa raňajky (pre ubytovaných), obed. Strava je ponúkaná formou bufetových vegetariánskych stolov..

Seminár Vedomá Hojnosť striktne odporúčame absolvovať ako pobytový seminár

Najbližšie sa koná 30.11 - 2.12.2018 v Hoteli Senec v Senci. Seminár sa začína v piatok registráciou, ktorá bude prebiehať od 14.30h do 16.00h. Následne je vytvorený priestor pre večeru, ktorá je vo vlastnej réžii každého účastníka. Samotný seminár sa začína presne o 18.00. V piatok trvá seminár do cca 23.00. Seminár sa končí v nedeľu o cca 19.00.

Seminár je v angličtine s možnosťou simultánneho tlmočenia do slovenčiny akreditovanou terapeutkou a tlmočníčkou Cesty na Slovensku.

Určený iba pre absolventov seminára Intenzívna Cesta s Brandon Bays.

Strava a ubytovanie

V cene seminára je zahrnutá celodenná vegetariánska strava. Brandon Bays striktne povoľuje len vegetariánsku stravu na všetkých seminároch CESTY všade na svete. Obsahuje obed a večeru v sobotu a obed v nedeľu. Forma sú bufetové stoly v štýle "all you can eat" priamo v hoteli Senec.

Zásadne doporučujeme ubytovať sa počas celého trvania semináru v hoteli Senec. Vytvoríte si tak priestor pre seba a intenzívny efekt semináru. Práve z tohto dôvodu a z nespočetnej vlastnej skúsenosti, skutočne neodporúčame absolvovať seminár ako nepobytový. 

Ubytovanie si rezervuje každý účastník vo svojom mene a na vlastné náklady.Ubytovanie nie je zahrnuté v cene seminára. Rezervačné oddelenie hotela Senec: https://www.hotelsenec.sk/rezervacne-oddelenie.html
Zľavnené ceny pre účastníkov seminára Vedomá Hojnosť, ceny sú uvedené za izbu a noc a obsahujú raňajky formou bufetových stolov a vstup do aquaparku.

Jednoposteľová izba 80,10 € 
Dvojposteľová izba 89,10 € 
Dvojposteľová izba s prístelkou 116,10 € 
Apartmán 134,10 €

Hotel akciu eviduje ako rezerváciu Journey Slovakia (CESTA Slovensko).

Akékoľvek otázky ohľadne tohto semináru neváhajte adresovať emailom na info@brandonbays.sk.

Najbližší seminár Vedomá Hojnosť