Život transformujúci týždeň

Staňte sa zo študenta majstrom, zo začiatočníka kúzelníkom! Ponorte sa do hĺbkovej práce a staňte sa zosobnením vznešenosti vyžarujúcej liečivú silu všade tam, kam sa pohnete.

Seminár prebieha ONLINE, je simultánne tlmočený do češtiny. Je určený pre absolventov seminára Bez EGA.

Teraz, keď sú liečivé schopnosti súčasťou vašej DNA, môžete:

  • Odhodiť zaužívané postupy, nechať sa viesť vznešenosťou pri používaní terapeutických nástrojov a techniky, spontánne a intuitívne. Navrhnúť si metodiku práce procesu podľa seba a presunúť sa od matematiky k umeniu.
  • Podstúpiť kompletný najnovší hĺbkový proces sami na sebe, oslobodiť sa od nespočetných problémov, prehlbovať si vlastnú spiritualitu a používať transformáciu na ostatných.
  • Naučiť sa pracovať s rôznymi, vysoko špecifickými ľudskými problémami ako sexuálne bloky, látkové závislosti, zneužívanie, znásilnenie, chronické choroby, depresia atď.
  • Zažiť Proces zmyslu života, ktorý odhalí dôvod bytia vašej duše a pomôže vám odhaliť dôvod bytia ostatných.
  • Naučiť sa byť partnerom na liečivej ceste niekoho iného, na ceste od choroby za uzdravením.
  • Naučiť sa elegantne vyvolať a odhaliť pravé jadro problémov, skrytých pod povrchnými príbehmi.
  • Naučiť sa ako naštartovať kariéru ako profesionálny terapeut Cesty. Naučte sa sústavne podporovať klientov na ich ceste za uzdravením.
  • Odísť ako kompletná, voľná bytosť, vznášajúca sa vo vznešenom znovuzrodení, pripravená predviesť svoje bezhraničné schopnosti celému svetu.

Seminár Život transformujúci týždeň je 8 dní absolútnej expanzie

a prehlbovania vašich schopností, o akom ste ani nesnívali. Na vlastnej koži zažijete ešte hlbšiu životnú pravdu a viac rozšírite vaše terapeutické schopnosti. Počas Dňa zmyslu života objavíte túto pravdu, tento dôvod vašej existencie na tejto planéte a stanete sa stelesnením tejto pravdy.

Počas týchto 8 dní semináru sa naučíte

ako sa ponoriť do práce Cesty, zo stavu nehybnosti, zo Zdroja, pričom vás bude sprevádzať vznešenosť. Naučíte sa robiť zázraky vo vašej terapeutickej praxi. Brandon vám odhalí hĺbkové procesy potrebné na vytvorenie vlastného terapeutického postupu. Na konci týždňa odídete s novými schopnosťami, ktorých rozmer a prestíž vám umožní plynulú a vznešenú prácu na úrovni duše nielen s klientmi, ale aj s vašimi blízkymi.

Čo hovoria ľudia o tomto seminári:

Odhalil klamstvá o tom, kto nie som

Program pre terapeutov Cesty mi otvoril pravdu o tom, kto som. Odhalil klamstvá o tom, kto nie som. Je to ako celý život poznať sám seba ako kvapku vody a zo­budiť sa precitnutím, že ste celý oceán. A nielen to. Ste hviezdy, mesiac, stromy, ste všetko. Je to dar!

Katrina