Intenzívna cesta HYBRID

Zažite metódu Cesta opäť naživo!

Zažite skutočné oslobodenie od negatívnych pocitov, myšlienok plných strachu a zdravotných problémov vďaka procesu Cesty, ktorý funguje pre milióny ľudí na celom svete ... ľudí presne takých, ako si ty.

S českým prekladom a českou koprezentérkou

UVÁDZAME: HYBRID INTENZÍVNU CESTU s Brandon Bays s českým prekladom a českou koprezentérkou Bohdanou Nádas


Jeden víkend v tomto novom HYBRID formáte – naživo s podporou českého koprezentéra a lokálnych terapeutov + prostredníctvom videa zažijete učenie Brandon Bays.

Rovnako zmýšľajúci ľudia zo Slovenska a Českej republiky.

Podpora od Brandon Bays s českým prekladom a tiež priamo v českom jazyku od Bohdany Nádas, vrátane profesionálnych terapeutov Cesty.

Získate účinné nástroje a učenie, ktoré transformujú zdravie, pohodu a šťastie miliónov ľudí po celom svete už 27 rokov.

ÚČINNÉ NÁSTROJE A ŽIVOT MENIACE TECHNIKY, KTORÉ SÚ VYTVORENÉ TAK, ABY VÁM POMOHLI:

 • Pochopiť, prečo a nakoľko významným spôsobom ovplyvňujú emócie vaše zdravie
 • Zažiť hlbokú radosť, naplnenie a slobodu tým, že si vyčistíte zvyšky starých emocionálnych zranení a tráum
 • Skoncovať so zacyklením v negatívnom nastavení a v starých príbehoch ublíženia, kritiky alebo posudzovania
 • Zistiť, ako skutočne odpustiť – druhým, sebe, životu ... a vo vnútri objaviť skutočný pokoj
 • Osvojiť si zručnosti, vďaka ktorým sa dostanete ku koreňu vašich problémov a vyriešite ich
 • Pustiť staré traumy a získať prístup k hlbokej a prirodzenej uzdravujúcej schopnosti vášho tela
 • Uvedomiť si dary a požehnanie vo vašom živote a precítiť za ne hlbokú vďačnosť.
 • A oveľa, oveľa viac!

Urobte ďalší krok a pripojte sa k rovnako zmýšľajúcim ľuďom, ktorí sa rozhodli pre proaktívnu zmenu a radikálne uzdravenie svojho života.

HYBRID INTENZÍVNA CESTA

Ak sa zaregistrujete teraz, získate:

 • Dva dni plné učenia a praktických skúseností
 • ZDARMA techniky, Pokročilé nástroje
 • Živú podporu od prezentéra Cesty a lokálnych terapeutov
 • Skriptá k procesom, ktoré sa naučíte a môžete používať už navždy
 • Výmenu procesu Cesty s iným účastníkom semináru
 • Podporu od rovnako zmýšľajúcich ľudí v komunitnej skupine

PREČO SA ZÚČASTNIŤ INTENZÍVNEJ CESTY?

Všetko, čo potrebujete na to, aby ste získali prístup k vašej vrodenej liečivej sile a mohli urobiť krok vpred k novozískanej slobode.

Brandon Bays, svetovo uznávaná odborníčka v oblasti celostného zdravia, vás privedie tam, kam sa to doposiaľ žiadnej meditácii, pozitívnemu mysleniu alebo zdravému životnému štýlu nepodarilo: k nekonečnej inteligencii vo vašom vnútri, ktorá lieči vaše telo na hlbokej úrovni, oslobodzuje vás od emocionálnych pascí a hĺbkovo premieňa váš život po každej stránke.

Emocionálna pohoda

Počas toho, ako sa dostávate k emocionálnym koreňom vašich životných problémov a následne ich čistíte, zažívate skutočnú povahu emócií. Odstránite emocionálne bloky, negatívne návyky, ktorými sabotujete svoj život a pocítite trvalú slobodu.

Fyzické zdravie

85% chorôb má príčinu v emóciách. Online Intenzívna Cesta vás naučí, AKO sa dostať k týmto kľúčovým problémom a ako ich pustiť. To je dôvod, prečo je Cesta už 27 rokov svedkom radikálnej premeny zdravia a pohody toľkých ľudí v takom krátkom čase na celom svete.

Zmiernite stres, úzkosť a depresiu

Procesy Cesty, ktoré sa naučíte, oslobodili tisíce ľudí od stresu, úzkosti a depresie. Predchádzajúci účastníci to popísali ako „úplné oslobodenie“, „hlboko transformujúce“ a ako „odstránenie ťažkého nákladu z ramien“.

Procesy Cesty

Brandon Bays vás naučí na mieru vytvorené jedinečné nástroje, ktoré jej pomohli uzdraviť sa z nádoru veľkosti basketbalovej lopty a transformovať svoj život na každej úrovni. Prostredníctvom jej učenia a vašej praktickej skúsenosti sa naučíte procesy Cesty prijímať aj poskytovať. Profesionálni terapeuti Cesty vám budú zakaždým k dispozícii, aby vás podporili.

Transparentnosť

Tento seminár nie je určený pre tých, ktorí oň majú len vlažný záujem. Nie je pre tých, ktorí chcú, aby za ich život prevzal zodpovednosť niekto iný. Tento seminár je pre tých, ktorí sú ochotní prevziať zodpovednosť za svoju vlastnú životnú pohodu; pre tých, ktorí sú ochotní vyskúšať niečo, čo sa výrazne líši od mainstreamu. Je určený ľuďom, ktorí túžia po hlbokých a účinných odpovediach na životné problémy.

Otázky a odpovede na život

Komunikujte priamo s Brandon a globálnymi prezentérmi, podeľte sa o svoje najpálčivejšie otázky a vhľady, ako sa váš život mení a nadobúda iný zmysel.

VIZIONÁRKA A UČITEĽKA BRANDON BAYS

Brandon Bays je uznávaná ako jedna z najdynamickejších, najviac inšpiratívnych a skutočne inovatívnych učiteľov vo svete osobného rastu a celostného uzdravenia.

Je medzinárodne známou vďaka svojej radikálne transformačnej práci v oblasti bunkového uzdravenia, emocionálnej pohody a duchovného prebudenia a je priekopníčkou metódy Cesta®.

Z jej bestselleru „Cesta“ sa celosvetovo predalo viac ako milión výtlačkov a bol preložený do 23 jazykov.

Počas uplynulých 27 rokov sa metóda Cesta rozšírila po celom svete a je k dispozícii v 48 krajinách.


ČO POVEDALI A ČO ZAŽILI DRUHÍ...

Pro mě byl program Cesty mnohem víc než jakéholi školení

Pro mě byl program Cesty mnohem víc než jakéholi školení, měl nedozírný význam pro mě osobně, hlavně proto, že jsem se naučila pracovat se svými emocemi, že je prostě nechám projít a nemusím je nijak potlačovat ani s nimi nějak pracovat či je soudit. Na posledních seminářích se pro mě stala zásadní věc - skončily všechny moje příběhy a představy o tom, že by mi z vnějšího světa mohl kdokoli jakkoli ublížit nebo ukřivdit. A uvědomila jsem si, že moje vize je pracovat (nejen) metodou cesty s vědomě duchovně hledajícími, protože pro mě je to víc přímá cesta ke svobodě a Pravdě než léčebná metoda.

Katka (Akreditovaný program)

Rada by som Vám poďakovala za nevšedné a krásne tri dni s Brandon a s Vami

Rada by som Vám poďakovala za nevšedné a krásne tri dni s Brandon a s Vami. Pomohli ste mi v hľadaní odpovedí na niektoré otázky a tiež v pochopení mne doposiaľ nepochopených či skrytých stránok v mojom živote. Rozhodne budem využívať cenné poznatky, ktoré som počas Intenzívnej Cesty získala a hlboké zážitky z nej sú uložené v mojej pamäti. Milí priatelia - dovoľujem si takto Vás nazývať, zo srdca prajem všetkým Vám veľa úspechov vo Vašej prospešnej činnosti a tak potrebnej pomoci ľuďom. So srdečným pozdravom a úctou

Oľga (Intenzívna Cesta)

Co se týče změn v mém zivotě, které připisuji práci na sobe skrze Cestu...tak těch je vela:)

Kde začít? Zbavila jsem se panických záchvatů a celkové úzkosti, ktorá mně před tím často provázela, osvobodila jsem se od své mysli, která mi nedávala pokoj, otevřela jsem se sobě, lásce, druhým, Životu...uvolnila jsem se, snížil se mi krevní tlak, přestal se mi objevovat herpes, moje hlava nevytváří katastrofické scenáře jako dřív, můj klid, štestí a sebepřijetí není závislé na něčem nebo někom, přijímam všechny pocity, které přicházejí a neutápím se v nich, nechám je odejít, dokážu s láskou pustit, co je mi drahé, dokážu si užít samotu, což pro mě bylo v minulosti obtížné, neupřednostňuji druhé a jejich potřeby před svými jen proto, aby mě měli rádi... Můj život je mnohem opravdovější.

Lucie (Akreditovaný program)

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

V akom jazyku sa seminár prezentuje? Je k dispozícii aj tlmočenie?

Tento online seminár je v angličtine a češtine. Brandon Bays je simultánne tlmočená do češtiny. Celý seminár zároveň spoluprezentuje česká akreditovaná terapeutka Cesty a spoluzakladateľka Cesty v ČR, koprezentérka Bohdana Nádas.

Ako to celé funguje?

Seminár sa koná v Prahe v Centre AVALOKA, Praha 5

Počet miest je limitovaný na 50 účastníkov.

Víkendový seminár začína v sobotu ráno 10:00 – cca 19:30, privítaním a otvorením ktoré povedie Brandon. Získate informácie o procese a základy pre prácu s emóciami. Potom bude počas dňa prebiehať učenie spolu s praktickými cvičeniami, ktoré vás pripravia na večernú výmenu procesu Cesty. Po celú dobu seminára sú vám k dispozícii skúsený tréneri, ktorí vám môžu pomôcť s procesom, alebo čímkoľvek iným. Vášmu samoozdravnému procesu veľmi prospeje ak sobotný večer po seminári budete mať priestor odpočívať, budete môcť ísť skôr spať, aby vaše telo mohlo naplno integrovať zmeny, na ktorých ste počas dňa pracovali.

V nedeľu je štruktúra seminára veľmi podobná a budeme stavať na položených základoch a prejdeme od emocionálnej Cesty k fyzickej. Naučíme sa úžasný proces, ktorý Brandon pomohol vyliečiť nádor. Nemusíte mať diagnostikovaný žiaden konkrétny zdravotný problém a ja napriek tomu vám tento proces určite prospeje – všetci máme v sebe miesta, kde ukrývame napätie, strachy, staré zranenia... Fyzická Cesta pomôže uvoľniť akýkoľvek blok v tomto smere.

V nedeľu večer potom môžete zažiť pocit oslobodenia, hlbokého kľudu a ľahkosti – ako keď odložíte fyzickú a emocionálnu záťaž, ktorú ste so sebou nieslo dlhý čas. V nedeľu začíname seminár o 10:00 – cca 19:30.

ZDARMA dostanete pokročilé nástroje, techniky, ktoré si budete môcť pozrieť ako natočený obsah po seminári.

Po seminári bude možnosť zoom stretnutia na precvičenie techník Pokročilých nástrojov – termín vám upresníme na seminári.

Pokročilé techniky je povinné absolvovať v prípade záujmu o absolvovanie celého programu Cesty.

Čo budem na seminári potrebovať?

V prvom rade ochotu prevziať zodpovednosť za svoj vlastný život a vnútornú pohodu. Okrem toho otvorené srdce a myseľ a záväzok pozrieť sa do očí skutočným problémom, ktoré sa vám vyplavia na povrch vo vedomí toho, že online seminár Intenzívna Cesta je vytvorený tak, aby vám pomohol dostať sa k boľavým ranám, návykom a správaniu, ktorými sabotujete samých seba preto, aby ste ich mohli navždy vyčistiť a uzdraviť. Naši skúsení tréneri a podporný tím je neustále k dispozícii, aby vám v akomkoľvek momente pomohli.

Nemôžem byť plne prítomný počas celého seminára. Má zmysel sa zúčastniť aj napriek tomu?

Intenzívna Cesta je vytvorená tak, aby vám umožnila získať silný zážitok z procesu Cesty. Každé stretnutie, meditácia, cvičenie vás krok za krokom vedie k vášmu procesu a preto vás žiadame, aby ste sa seminára zúčastnili po celú dobu konania.

Aké sú storno pravidlá?

30 dní alebo viacej pred seminárom - predávajúci uplatňuje administratívny storno poplatok vo výške 10% z uhradenej sumy.

Menej ako 30 dní pred seminárom - predávajúci uplatňuje 100% storno poplatok. Kupujúci má právo zakúpenú vstupenku preniesť na inú osobu, príp. sa informovať o nasledujúcom termíne konania rovnakého semináru a požiadať o prenesenie svojej zakúpenej vstupenky na tento. Kupujúci v oboch prípadoch informuje predávajúceho písomným spôsobom.

Pre koho je program určený?

Tento program je hlboko transformujúci a uzdravujúci. Je pre každého, kto sa chce uzdraviť alebo zlepšiť svoj život v oblasti zdravia, vzťahov, efektivity, kariéry, hojnosti, životného štýlu alebo starostlivosti o seba.

Je táto metóda kompatibilná s inými liečebnými modalitami?

Áno, absolútne!

Ako Brandon hovorí, Cesta nie je jedinou cestou. Cesta vás podporí vo vyčistení vašich emocionálnych a fyzických blokov, v skutočnosti čohokoľvek, čo vám bráni v tom, aby ste svoj život žili z plného a hlbokého potenciálu – z miesta múdrosti, nadania a kreativity. Akékoľvek ďalšie efektívne liečebné modality, výživové poradenstvo alebo pozitívne zmeny životného štýlu vás na vašej ceste podporia ešte viac.

Nikomu neodporúčame, aby prestal v medicínskej liečbe a vždy ľudí povzbudzujeme, aby vyhľadali odbornú zdravotnú pomoc. Týmto programom jednoducho môžete doplniť iné modality, či už konvenčné alebo alternatívne.

Zažili ľudia skutočnú zmenu tým, že používali nástroje, ktoré učíte?

Tisíce ľudí uviedlo, že vďaka metóde Cesta úspešne prekonali vysiľujúce vzťahové problémy, problémy v oblasti kariéry, hojnosti či tvorivé bloky. Oslobodili sa od mnohých chorôb, vrátane chronickej bolesti, artritídy, tráviacich či kožných problémov, ako aj emocionálnych problémov a správania, ako sú hnev, strach, depresia, stres, sexuálne bloky, nezdravé návyky a závislosti, strata blízkeho človeka, zneužívanie, traumy a mnoho ďalších bolestivých životných výziev.

Metóda Cesta vám poskytne jedinečné nástroje, vďaka ktorým sa dostanete k bolesti spôsobenej problémami vo vašom živote, ktorej sa budete môcť zbaviť. Bez ohľadu na to, čo ste doteraz v živote zažili, bez ohľadu na to, čo ste už vyskúšali, možnosť úplne nového a radostného zažívania života k vám vystiera ruku.

Stovky tisíc ľudí na celom svete zažili jednoduchú a zrozumiteľnú silu Intenzívnej Cesty. Takto prekonali celý rad problémov vrátane fyzických ťažkostí, emocionálnych problémov, problémov so vzťahmi a problémov s kariérou alebo výkonom. Pripojte sa k nám a osloboďte sa, aby ste žili život, na ktorý ste boli naozaj predurčení.

Ako je to so stravou počas seminára?

Počas seminára bude k dispozícii len voda. Doporučujeme si priniesť malé desiate, ideálne ovocie. Obed sa budeme snažiť zabezpečiť v blízkej reštaurácii a nie je v sume seminára. V inštrukciách pred seminárom zašleme bližšie informácie. V okolí sú aj iné možnosti stravovania. Na obed bude cca hodina, počas dňa budú kratšie prestávky.

Ako je to s ubytovaním?

V cene seminára nie je ubytovanie. V prípade záujmu je možnosť prespať priamo na mieste konania seminára vo vlastnom spacáku. K dispozícii sú zamykateľné skrínky, sprchy a malá kuchynka. Cena za noc je 400 CZK. Alebo v okolí sú aj iné ubytovacie možnosti.

Ako je to s dopravou a parkovaním?

Pred centrom je obmedzené množstvo parkovacích miest, ale okolo sú možnosti parkovania. Pre dopravu MHD – centrum sa nachádza medzi stanicami metra B Lužiny a Luka. Od oboch to je cca 500 metrov. Priamo pri centre je zástavka autobusu Amforová, č.137, 174, 225, 301, 352.