Kevin Billett

Narodil sa vo Veľkej Británii, Kevin Billett je popredný svetový expert vo vedomej transformácii života, pozitívneho žitia a autentického leadershipu. Je spoluzakladateľom a výkonným riaditeľom skupiny spoločností Cesty – The Journey. Už 20 rokov je manželom Brandon Bays, spolupracovníkom a obchodným partnerom The Journey.

Kevin obohatil a editoval mnoho Brandoniných kníh a je spoluautorom knihy Vedomie: Nová Mena. Brandonina a Kevinova najnovšia kniha Svetlo v srdci temnoty, je do značnej miery založená na jeho príbehu o úplnom uzdravení sa z depresie pomocou Metódy Cesta a učí ostatných, ako sa tiež uzdraviť.

Je tvorcom a prezentérom mnohých vysoko hodnotených živých a online seminárov a workshopov, vrátane programu „Out of the Blue“: Oslobodenie sa od skutočných príčin depresie; Preprogramuj svoj život; Program vizionárskeho leadershipu a „JourneyMan“: Liečenie vášej negatívnej maskulinity. Spolu s Brandon je spoluautorom pokrokového programu Bez Ega.

Účinkoval v niekoľkých televíznych programoch a publikoval množstvo článkov v časopisoch.

Kevin je známy svojím otvoreným, osobným štýlom prezentovania a ľahkým humorom, zatiaľ čo ponúka život transformujúce techniky, ktoré odstraňujú hlboko zakorenené negatívne návyky a umožňujú ľuďom uskutočňovať zásadné zmeny vo svojich životoch. Jeho veľkou láskou je pomáhať ľuďom odhaľovať a žiť z vrodenej pozitivity a autentickej veľkosti, ktorá spočíva v každom z nás.

Brandon a Kevin pôsobia vo Veľkej Británii a každý rok cestujú po celom svete až 10 mesiacov.

Cieľom organizácie Cesta je priniesť ľudstvu inovatívne, efektívne a trvalé techniky liečenia a osobného rastu. Cesta je zastúpená v USA, Kanade, Veľkej Británii a Európe, Indii, Austrálii a Južnej Afrike. Ponúka semináre osobnostného rozvoja a duchovné workshopy vo viac ako 44 krajinách po celom svete a širokú škálu online programov. Okrem Kevina a Brandon je v organizácií The Journey 20 kvalifikovaných prezentérov seminárov Cesty a približne 2.000 akreditovaných terapeutov, ktorí ponúkajú terapie Cesta individuálnym klientom po celom svete.

Doposiaľ priniesla metóda Cesta úžitok viac ako 1 miliónu ľudí po celom svete, ktorí jej nástroje efektívne využívajú vo svojich každodenných životoch.