Brandon Bays

Medzinárodne uznávaná prezentérka, autorka bestsellerov a odborníčka v oblasti celostného liečenia, odhalila svoje skutočné poslanie v najťažšom období svojho života. V roku 1992 jej diagnostikovali obrovský nádor a Brandon sa vydala na nevšednú cestu k svojej duši, ktorá viedla k jej zmene, oslobodeniu a napokon aj k uzdraveniu. Na tejto ceste odhalila spôsob, ako sa môžeme priamo prepojiť s bezhraničným liečivým potenciálom, ktorý existuje v každom z nás.

Opierajúc sa o svoje vlastné poznatky z oblasti alternatívnej medicíny a zistenia vedcov ako Deepak Chopra a Dr. Candace Pert, začala Brandon vyvíjať transformačnú liečebnú techniku, ktorá sa neskôr stala známou ako metóda Cesta.

Jej hlboká odovzdanosť a odhodlanie doslova sa vzdať všetkého, čo vedela, jej ochota ponoriť sa do neznáma jej umožnila, aby sa z tohto nádoru, ktorý mal veľkosť basketbalovej lopty, úplne uzdravila. Trvalo to len 6 a pol týždňa bez akejkoľvek pomoci chirurgov a liekov.

O takejto radikálnej životnej skúsenosti je potrebné hovoriť ďalej, a tak sa Brandon rozhodla zhmotniť svoje skúsenosti v knihe Cesta, ktorá sa stala medzinárodným bestsellerom. Úspech tejto knihy a celosvetový smäd po tejto metóde viedol ku vzniku sérií workshopov a seminárov, ktoré sú dnes k dispozícii v 47 krajinách na 5 kontinentoch.

Dnes je Brandon celosvetovo uznávaná ako jedna z najviac dynamických a inovatívnych učiteľov v oblasti celostného liečenia. Cesta sa stala jednou z najefektívnejších liečebných metód, ktoré sú dnes k dispozícii. Na jej semináre prichádzajú ľudia rôzneho veku a z rôzneho zázemia, aby zažili jej srdečnosť a múdrosť a získali efektívne, konkrétne a trvalé výsledky, ktoré táto metóda prináša.

Plánované eventy s Brandon Bays