Arnold Timmerman

Pochádza z Holandska (’71) a akreditovaný program Cesty ukončil v roku 2004. Vtedy začal spolu s Brandon Bays po celom svete naplno organizovať semináre a workshopy. V roku 2008 začal tieto semináre prezentovať v Európe, Severnej Amerike a Izraeli. Zároveň začal spolupracovať na tvorbe a prezentovaní jednotlivých modulov programu Autentická Veľkosť (pôvodný názov Vizionárske vodcovstvo) v Európe.

V roku 2011 si dal Arnold pauzu a sústredil sa na písanie a vydanie svojich kníh, koučing a konzultácie v biznise a hlavne na to, aby si naplno užíval svoj rodinný život.

Koncom roka 2015 sa Arnold vrátil späť na palubu medzinárodného tímu prezentérov CESTY a začal prezentovať semináre v Holandsku a Belgicku. Zároveň so svojou manželkou Claire (ktorá pre Cestu pracovala 10 rokov predtým, než sa im narodila ich dcérka Charley), založil CESTU v Španielsku, kde v súčasnosti i žije.

Arnoldova spirituálna cesta a sebarozvoj sa naštartovali už v rannom veku 11 rokov. Aktívny športovec, vyštudovaný právnik so širokým záberom ďalších aktivít, kariéra v mediálnom svete fotografických a lifestylových časopisov tomu nemohli nijako zabrániť. Arnold jednoducho musel prepnúť na profesionálnu cestu v oblasti osobného rozvoja a celostného zdravia. Toto rozhodnutie v roku 2002 ho viedlo k tomu, že začal podporovať ľudí a organizácie, ktoré prechádzali obdobím zmeny a čelili výzvam. K tomu viedol a trénoval koučov, poradcov a terapeutov, čo dodnes robí ako popredný špičkový biznis a life kouč, ktorého služby si intenzívne objednávaju fyzické i právnické osoby najmä v Španielsku, Veľkej Británii a jeho domovskom Holandsku.

Plánované eventy s Arnold Timmerman