Terapia Cesta lieči telo aj ducha, časopis Zajtrajšie noviny

Všetko sa začína v hlave. Myšlienka či emócia sa nabaľuje, zreálňuje, zhmotňuje. Dobrá aj zlá.
Zdroj: Zajtrajšie noviny
Dátum: 19.10.2015
Autor: Lucia Radzová

Je všeobecne známe, že 85 % našich chorôb má emocionálny základ. Dobrá správa, hoci sa to na prvý pohľad nezdá. Čo sme si spôsobili, vieme aj sami vyliečiť. Spätne. Myšlienkou či emóciou.

Terapia Cesta lieči telo aj ducha, časopis Zajtrajšie novinyBrandon Bays, žena, ktorá si sama vyliečila za sedem týždňov nádor v bruchu vo veľkosti basketbalovej lopty, vyvinula terapiu Cesta pomáhajúcu odstrániť fyzické aj psychické choroby, emocionálne problémy či závislosti. Základy tejto metódy sú položené aj na fakte molekulárnej biologičky Candace Pertovej. Tá dokázala, že kedykoľvek prežívame prudkú, silnú emóciu, ktorú potlačíme, alebo uzavrieme, dochádza v tele ku špecifickým chemickým zmenám. Zmeny môžu ovplyvniť bunečné receptory, čím príde k zablokovaniu vzájomnej komunikácie buniek v tele. Ak bunky ostanú zablokované dlhšiu dobu, existuje zvýšené riziko, že sa prípadná choroba prejaví práve na mieste, kde sa nachádzajú zablokované receptory.

Intenzívny kurz v Košiciach

Odblokovať receptory a zbaviť telo i dušu problémov dokáže práve terapia Cesta. Jej dôkazom sú vyliečení ľudia po celom svete a vy máte viacero možností, ako sa k nej dostať. V obehu sú viaceré knihy o liečebnej terapii Cesta a k dispozícii sú aj atestovaní terapeuti. Aktuálne majú Košičania veľkú príležitosť stretnúť sa so samotnou Brandon Bays naživo. V novembri organizuje dvojdňový intenzívny kurz, kde sa techniku naučíte od základu, alebo si ju prehĺbite a prirodzene osvojíte. Brandon Bays sa kurzistom bude venovať celý víkend 21. a 22. novembra od rána do večera.

Nepridáva, zbavuje

Ak na zázračnú metódu neveríte, je to prirodzené. Brandon Bays cíti v Slovákoch veľké srdcia a obzvlášť skeptickú myseľ, ktorú oceňuje, pretože pochádza z New Yorku, kde sú ľudia veľmi skeptickí. No ľudské telo je zázračné a šťastné konce hovoria sami za seba, tak nečakajme na nepríjemný budíček. Cesta nám nič nepridáva. Cesta nás zbavuje. Našich strachov, obmedzení, negatívnych presvedčení, ktoré máme sami o sebe a záťaže, čo sme počas života nabrali a už nám neslúži. „Cesta nie je len o fyzickom liečení. Cesta je o tom, aby sme sa dostali k pravde. Aby sme vošli do seba a otvorili sa vlastnej pravde a láske. Potom začne autenticky žiť naše skutočné ja,“ pozýva Brandon.