Brandon Bays - Vedeli ste, že až 85% chorôb má emocionálny pôvod?

Ticho, neplač! Takto sa snažíme umlčať dieťa, ktoré kričí. Bojíme sa, že jeho krik vyrušuje okolie. A predstava, že nás ostatní odsúdia, nás často trápi viac ako príčina, prečo naše dieťa plače. Keď potom vyrastieme, tento vzorec správania sa nám dostane hlboko „pod kožu“. Naučíme sa, že emócie sú „dobré“ a „zlé“ a tie zlé treba ukrývať. Pritom si však neuvedomuje, že každá krivda, bolesť a strach sa nám zakorenili hlboko do podvedomia a celé roky nášho života nás oberajú o energiu, zdravie a pocit naplnenia či vnútornej pohody.
„Keď prežívate silnú emóciu a potlačíte ju, napríklad pri šoku alebo traume, či pretrvávajúcej nezdravej téme, v našom krvnom obehu prebiehajú biochemické reakcie, ktoré blokujú bunkové receptory. Ak bunky zostanú zablokované určitý čas, naštartuje to chorobu,“
Brandon Bays.

Výskum neklame

Výskum Centra na kontrolu chorôb v USA (Center for Disease Control, ako subjekt Americkej lekárskej asociácie, najväčšej lekárskej asociácie sveta) potvrdzuje, že nárast výskytu srdcových chorôb, rakoviny, depresie, astmy, tráviacich problémov či iných tzv. civilizačných ochorení (chronických zdravotných ochorení) sa objavuje práve v obdobiach stresu a nepohody. Naše emócie, myšlienky a slová ovplyvňujú naše telo a vplývajú na fungovanie buniek, našej DNA a v konečnom dôsledku na naše zdravie. Dr. Bruce Lipton, Prof. Candace Pertová, PhD., Dr. Deepak Chopra a mnohí ďalší odborníci preukázali na molekulárnej úrovni, že potláčanie emócií vedie k zablokovaniu jednotlivých bunkových receptorov. Tieto bloky potom bránia zdravej komunikácii medzi bunkami a to narúša mnohé telesné funkcie. A rovnako tak naopak - ak dovolíme pocitom voľne plynúť, bunkové receptory zdravo fungujú, zablokované sa odblokujú a telo ostáva zdravé alebo štartuje sériu samo-ozdravných procesov.
„Ak sa postavíte zoči-voči strachu, samote, hnevu, smútku, vlastne akejkoľvek emócii, pochopíte na vlastnej skúsenosti, že aj tá najbolestivejšia emócia príde a potom zas odíde. Trvá to len pár sekúnd alebo minút. Následne nastúpi pokoj a uvoľnenie – priestor bez , ktorého nemôže nastať uzdravenie a práve ten priestor, ktorý zaručuje pevné zdravie a pocit šťastia z vlastného života,“
dozviete sa na seminári Intenzívna Cesta od Brandon Bays.

Čo je CESTA?

Je to pomerne jednoduchý súbor nástrojov, pomocou ktorých sa môže každý vydať na vlastnú cestu uzdravenia. Je návodom ako odkryť a vyliečiť bunkové spomienky, ktoré spôsobujú emocionálne a následne i fyzické či psychické zdravotné problémy.

Metóda CESTA pomáha ľuďom odhaľovať a odstraňovať podstatu ich problémov prenikaním do samotného jadra problému vrstvami emócií cítenými vo vlastnom tele!

Cesta je uznávanou metódou, ktorú využívajú lekári a psychológovia, no najmä bežní ľudia na celom svete už viac ako 25 rokov. Aplikuje sa ako komplementárna liečebná metóda v centrách liečby rakoviny, liečby závislostí, v centrách alternatívnej medicíny ale i väzniciach. Využívaná je i vo firmách, v rámci školenia top manažmentu a je často používaná aj ako forma koučingu alebo ako metóda pri liečbe syndrómu vyhorenia.

Kto je Brandon Bays, zakladateľka metódy CESTA?

Brandon Bays je medzinárodne uznávanou transformačnou líderkou, rečníčkou, expertkou v oblasti uzdravenia mysle a tela a autorkou svetového bestselleru Cesta, knihy, z ktorej sa predalo viac ako milión výtlačkov. Vyše 25 rokov cestuje po svete, organizuje semináre, prednášky a prezentácie o Ceste. O procese, ktorý najlepšie vystihuje pomenovanie špičková transformujúca a uzdravujúca metóda.
“Odkedy sme pred viac ako 25 rokmi začali, prostredníctvom Cesty sa uzdravili stovky tisíc ľudí.“
Brandon Bays objavila svoje skutočné poslanie práve v najťažšom období svojho života. Keď jej v roku 1992 diagnostikovali nádor vo veľkosti basketbalovej lopty. Brandonina hlboká odovzdanosť ponoriť sa do nekonečného génia duše jej umožnila úplne sa uzdraviť za 6,5 týždňa bez akejkoľvek pomoci chirurgov a liekov a jej život sa hlboko transformoval na všetkých úrovniach – fyzickej, emocionálnej i duchovnej.


„Ak sa postavíte zoči-voči strachu, samote, hnevu, smútku, vlastne akejkoľvek emócii, pochopíte na vlastnej skúsenosti, že aj tá najbolestivejšia emócia príde a potom zas odíde. Trvá to len pár sekúnd alebo minút. Následne nastúpi pokoj a uvoľnenie – priestor bez , ktorého nemôže nastať uzdravenie a práve ten priestor, ktorý zaručuje pevné zdravie a pocit šťastia z vlastného života“,
dozviete sa na seminári Intenzívna Cesta od Brandon Bays. 

3-dňový seminár Intenzívna Cesta s Brandon Bays navždy zmení váš život!

Využite liečivú, život transformujúcu silu, ktorá je už teraz vašou súčasťou! Spoznajte chýbajúcu časť západnej medicíny!

Dovoľte Brandon, aby vás počas len troch dní naučila, ako sa spojiť s úžasnou liečivou silou vášho tela a uvoľniť hlboké emočné bloky, staré bolestivé zvyky, oslabujúce presvedčenia a ďalšie nezdravé nastavenia, ktoré ste si počas života osvojili. 

Techniky, ktoré sa naučíte, vás budú už navždy sprevádzať a podporia váš pocit šťastia, fyzického zdravia, vzťahov, mentálneho zdravia, duchovného prebudenia a hojnosti. Všetky tieto oblasti sú prepojené a neoddeliteľné. Ak sa uzdravíte v jednej oblasti, prejaví sa to aj v inej. 
„Nezáleží na tom, aký vážny je váš problém, ani koľko ste sa s ním už natrápili. Vždy existuje možnosť, ako sa úplne oslobodiť a uzdraviť. Dokážete sa dostať k samotnej podstate svojich problémov, vyriešiť ich a odstrániť, aby ste tak umožnili naštartovať proces liečby a mohli v živote vyjadriť svoju pravú podstatu.“
Brandon Bays