Nádor si vyliečila sama za sedem týždňov!, Korzár

Neveríte na zázraky? Možno by ste mali. Aspoň niekedy sa totiž dejú. Živým dôkazom zázraku je totiž Brandon Bays - Američanka, ktorá si sama vyliečila obrovský nádor maternice. Bez lekárskych zásahov, bez liekov...
Zdroj: KORZÁR, košický denník
Dátum: 03.10.2014

„ĽUDSKÉ TELO MÁ OBROVSKÝ POTENCIÁL"

Túto skúsenosť si Brandon nenechala len pre seba a vďaka tomu sa stala celosvetovo uznávanou osobnosťou a pokrokovou učiteľkou v oblasti tela a mysle.

Nádor ako basketbalka

Nádor jej diagnostikovali v roku 1992. Na maternici mala nádor vo veľkosti basketbalovej lopty. „Doktorka trvala na tom, že musím podstúpiť chirurgický zákrok. Avšak podľahla mojim presvedčivým prosbám a dala mi mesiac na zastavenie krvácania pomocou alternatívnych metód, ktoré som do tej doby poznala. Jedla som len surovú stravu, chodila na masáže a hydrokolonoterapiu, používala som bylinkové procedúry, aj pozitívne vizualizácie - v podstate som vyskúšala všetko možné," porozprávala o prvých krokoch dnes už 61-ročná Brandon.
Bohužiaľ, začiatky neboli práve optimistické. Brandon vraví, že síce vyzerala zdravo, ale tumor zostával bez zmeny, stále v rovnakej desivej veľkosti.

Zbavila sa starej traumy

Doľahlo to na ňu a rozhodla sa zložiť zbrane. „Ležala som na masážnom stole v absolútnej beznádeji. Odrazu sa objavila spomienka na traumu z môjho detstva, s ktorou som sa už vysporiadala. Aspoň som si to teda myslela, no nebolo to tak. Znepokojilo ma, že sa znovu objavuje táto spomienka, avšak nemala som čo stratiť, a tak som sa nechala viesť týmto vnútorným hlasom hlbšie do svojho vnútra. Potom som počula slovo „odpustenie". Pred tým som svoju minulosť len prijala, no v skutočnosti som svoju emocionálnu záťaž vláčila stále so sebou. A tak som našla cestu k úplnému odpusteniu všetkého, čo sa v minulosti odohralo. Až potom bolo možné nechať odísť starú bolesť, ktorá bola súčasťou bunkovej spomienky. Uvedomila som si, že tumor sa nedržal mňa, ale ja som sa držala toho tumoru. Potom opustil moje telo. Úplne, prirodzene, bez operácie, za šesť a pol týždňa," opisuje priam neuveriteľné veci.

Ukončite príbeh svojej bolesti

Brandon však tvrdí, že si sama na sebe overila, aký má ľudské telo obrovský potenciál. Pokiaľ sa odhodláte ukončiť príbeh svojej bolesti a otvoríte sa do nekonečného potenciálu slobody, uzdravenie je možné.

„Existujeveľa teórií a dôvodov, prečo stále viac ľudí podľahne chorobám v našom stále sa modernizujúcom svete - zlá strava bohatá na cukry, vyprážané jedlo, fast food, nedostatok pohybu, prepracovanie, stres, fajčenie, alkohol. Centrum pre kontrolu chorôb v USA na základe intenzívneho výskumu však prehlásilo, že viac než 85 percent chorôb má psychickú príčinu a je spôsobené emóciami a potlačením emócií. Vo chvíli, keď nejakú emóciu prežívate naplno, vaše telo vypúšťa do krvi určité biochemické látky. A keď emócia nie je vyjadrená, alebo je priamo potlačená, sa tieto chemické látky usadia vnútri buniek a po nejakom čase môže dôjsť k chorobe na úrovni tela," vysvetľuje lektorka, ktorá sformulovala svoju metódu Cesta a vyučuje ju po celom svete.