Vedomá Hojnosť

Odkryte žiariaci drahokam vo vašom vnútri. Odstráňte svoje skryté bloky a zažite skutočnú hojnosť vo všetkých oblastiach svojho života. Odhaľte skutočné tajomstvá manifestovania hojnosti.

 Seminár je simultánne tlmočený do slovenčiny.

Seminár Cesty Vedomá hojnosť začína tam, kde ostatné kurzy o hojnosti končia

Aj keď väčšina z nich vás učí, ako dosahovať to, po čom túžime, otázkou zostáva, prečo sa to niektorým darí a iným nie? Seminár Vedomá hojnosť odhaľuje hlbšiu pravdu - vykoreňuje a čistí “tichých sabotérov”, ktorí potichu podkopávajú mnohé naše sny a túžby.

Teraz máte šancu svojho života s tým úplne skoncovať a prejsť si hĺbkovou očistou od všetkých seba popierajúcich vzorcov správania, ktoré sú pochované hlboko v nás. Negatívne presvedčenia, nízka sebaúcta a sebahodnotenie, strachy, pocity nedostatočnosti, “nikdy to nedokážem” - to všetko nás brzdí na mnohých úrovniach nášho života. Či si to priznáme alebo nie, všetci z nás konáme podľa určitých vzorcov a na Vedomej hojnosti ich odhalíte, vyčistíte a skoncujete s nimi, aby ste mohli slobodne prijať všetku hojnosť, ktorú vám život ponúka.

Na seminári Vedomá Hojnosť:

 • Odhalíte správanie, tichých sabotérov, ktorí vás brzdia a blokujú váš potenciál.
 • Strávite celý deň v procese masívneho a komplexného čistenia, počas ktorého sa oslobodíte od všetkých tichých sabotérov a blokov.
 • Zažijete úžasný pocit slobody, ktorý otvorí dvere kreatívnej sile vo vašom vnútri.
 • Objavíte tie najhlbšie túžby vášho srdca a vytvoríte si pre svoj život novú víziu.
 • Spoločne s ďalšími účastníkmi vytvoríte praktický akčný plán, ktorý povedie k prekvitaniu hojnosti vo vašom živote.
 • Uvoľníte váš potenciál a ten bude priťahovať hojnosť vo všetkých oblastiach vášho života; v oblasti zdravia, kreativity, financií aj vzťahov.
 • Stanete sa kúzelníkom, súčasťou a tvorcom toho nádherného, magického tanca hojnosti, ktorý budete aj naďalej zažívať vo svojom živote.

Ak očakávate od svojho života a kariéry viac

Ak túžite po otvorenejšej kreativite, hlbšom naplnení, skutočnom sebavyjadrení, ak chcete mať kvalitnejšie vzťahy a napĺňajúci rodinný život, tak potom je tento víkend určený pre vás. Je to radostný a vyživujúci pobytový seminár, z ktorého odídete vznášajúc sa v naplnení a skutočnej hojnosti.

Upozornenie: Musíte si byť istí, že ste na to pripravení – absolventi semináru plnia svoje vízie IHNEĎ!

Obsah semináru Vedomá Hojnosť v skratke:

 • Komplexné písomné materiály
 • Odkryjete tichých sabotérov, ktorí vás brzdia
 • Objavíte skryté presvedčenia, ktoré vás v živote obmedzujú
 • Vyčistíte bloky, ktoré sabotujú váš potenciál hojnosti
 • Zažijete intenzívny proces zameraný na hojnosť
 • Interaktívny Satsang
 • Energická tvorba vízie
 • Dynamické vytváranie akčného plánu
 • Ranná jóga
 • Voda, čaj a ovocie k dispozícii počas dňa
 • Stravovanie v hoteli - piatok večera, sobota raňajky (pre ubytovaných), obed a večera, nedeľa raňajky (pre ubytovaných), obed. Strava je ponúkaná formou bufetových vegetariánskych stolov..

Seminár Vedomá Hojnosť striktne odporúčame absolvovať ako pobytový seminár

Najbližšie sa koná 30.11 - 2.12.2018 v Hoteli Senec v Senci. Seminár sa začína v piatok registráciou, ktorá bude prebiehať od 14.30h do 16.00h. Následne je vytvorený priestor pre večeru, ktorá je vo vlastnej réžii každého účastníka. Samotný seminár sa začína presne o 18.00. V piatok trvá seminár do cca 23.00. Seminár sa končí v nedeľu o cca 19.00.

Seminár je v angličtine s možnosťou simultánneho tlmočenia do slovenčiny akreditovanou terapeutkou a tlmočníčkou Cesty na Slovensku.

Určený iba pre absolventov seminára Intenzívna Cesta s Brandon Bays.

Strava a ubytovanie

V cene seminára je zahrnutá celodenná vegetariánska strava. Brandon Bays striktne povoľuje len vegetariánsku stravu na všetkých seminároch CESTY všade na svete. Obsahuje obed a večeru v sobotu a obed v nedeľu. Forma sú bufetové stoly v štýle "all you can eat" priamo v hoteli Senec.

Zásadne doporučujeme ubytovať sa počas celého trvania semináru v hoteli Senec. Vytvoríte si tak priestor pre seba a intenzívny efekt semináru. Práve z tohto dôvodu a z nespočetnej vlastnej skúsenosti, skutočne neodporúčame absolvovať seminár ako nepobytový. 

Ubytovanie si rezervuje každý účastník vo svojom mene a na vlastné náklady.Ubytovanie nie je zahrnuté v cene seminára. Rezervačné oddelenie hotela Senec: https://www.hotelsenec.sk/rezervacne-oddelenie.html
Zľavnené ceny pre účastníkov seminára Vedomá Hojnosť, ceny sú uvedené za izbu a noc a obsahujú raňajky formou bufetových stolov a vstup do aquaparku.

Jednoposteľová izba 80,10 € 
Dvojposteľová izba 89,10 € 
Dvojposteľová izba s prístelkou 116,10 € 
Apartmán 134,10 €

Hotel akciu eviduje ako rezerváciu Journey Slovakia (CESTA Slovensko).

Akékoľvek otázky ohľadne tohto semináru neváhajte adresovať emailom na info@brandonbays.sk.