Uzdravenie vedomou komunikáciou

Otvorte sa hlboko liečivej a život meniacej sile vedomej komunikácie. Zistite, ako vaše obmedzené vnímanie, staré presvedčenia a nevedomá komunikácia ovplyvňujú váš každodenný život a osvojte si elegantné a výnimočne efektívne techniky a procesy, ktoré povedú k uzdraveniu a zmene – vášho života a života ľudí okolo vás.

Seminár prebieha ONLINE, je simultánne tlmočený do češtiny. Je určený pre absolventov seminára Intenzívna cesta.

Zažite silné a dynamické procesy, ktoré otvoria vaše srdce.

Uzdravenie vedomou komunikáciou je nesmierne dynamický seminár, ktorý je výsledkom spoločnej práce Brandon a jej partnera a výkonného riaditeľa spoločnosti The Journey International, Kevina Billetta. Obaja zdieľajú vášeň pre uzdravovanie a prebúdzanie. Elegantné a posilňujúce komunikačné zručnosti, ktoré si počas víkendu osvojíte, sú prirodzenou súčasťou ich každodenného života.

Počas tohto víkendu odhalíte, aký obrovský dopad má naša verbálna a neverbálna komunikácia na našu fyziológiu, správanie a emócie a zistíte, ako ovplyvňovať fyzické zdravie a pohodu druhých zdravým spôsobom. Priamo na sebe zažijete rôzne techniky a procesy prinášajúce uzdravenie a zistíte, ako môžete tieto nástroje používať s ľahkosťou a tak meniť svoj život. Odídete s pocitom naplnenosti, inšpirovaní a pripravení odovzdať túto hlbokú transformáciu svojim klientom, rodine a blízkym.

“Posilnite seba a svojich priateľov eleganciou a hĺbkou svojej komunikácie.”

Počas tohto fascinujúceho, silného a transformačného 2 a pol dňového víkendu:

  • Odhalíte, aký obrovský dopad má naša verbálna a neverbálna komunikácia na zdravie a pohodu každého z nás a naučíte sa komunikovať elegantne a efektívne.
  • Zažijete, ako hlboko vplýva náš spôsob komunikácie na naše emócie, správanie a schopnosť nášho tela sa uzdraviť.
  • Zistíte, ako otvoriť svoje srdce a vytvoriť s druhými vedomý vzťah používajúc komunikačné nástroje, ktoré prinášajú slobodu a uzdravenie.
  • Vaše bytie sa otvorí širokému spektru emócií: od vysokého nadšenia až po hlboké ticho.
  • Osvojíte si množstvo hodnotných transformačných nástrojov, vrátane práce s fóbiami, zvládania bolesti, odstraňovania konfliktných presvedčení, zmeny nezdravého správania ako aj oslobodenia od nezdravých prísah a sľubov.
  • Naučíte sa pracovať z úrovne absolútnej Pravdy a v milosti, používajúc posilňujúce jazykové nástroje.
  • Odídete s hromadou hodnotných zručností, ktoré môžete využívať v osobnom aj profesionálnom živote s vedomím, že viete pracovať vedome, efektívne, s ľahkosťou a s kýmkoľvek vo vašom živote.

Čo hovoria druhí o seminári Uzdravenie vedomou komunikáciou:

Odporúčam tento seminár každému, kto sa snaží zistiť, prečo je jeho život taký, aký je

Po štúdiu NLP asi pred 10 rokmi som bola, pripúšťam, trochu skeptická ohľadne toho, čo mi tento seminár môže priniesť. No mýlila som sa: tento srdečný a na mnohých miestach vtipný seminár vdýchol tejto inak nudnej technike život a preniesol nás priamo do samotného Zdroja. Vlastne som bola trochu sklamaná, keď sa tento víkend končil. Naozaj odporúčam tento seminár každému, kto sa snaží zistiť, prečo je jeho život taký, aký je. Je jednoduchý, hlboký a kroky, ktoré som si osvojila, zmenili môj pohľad na život, na seba a inšpirovali ma siahnuť za svoje hranice.

Lynda