Mgr. Zuzana Makovská

Vždy som sa zaujímala o vnútorný svet človeka a všetko, čo súvisí so zdravím, osobným rozvojom a celkovo so zlepšovaním života ľudí.

Aj preto som si už v mladosti vybrala štúdium psychológie, ktoré som po piatich rokoch úspešne ukončila.

Moje vzdelávanie však pokračovalo ďalej. Musela som prejsť dlhou a náročnou cestou v živote, aby sa z teoretických poznatkov stalo skutočné hlboké pochopenie, poznanie a prax, ktoré môžu naozaj pomáhať.

Život ma aj cez mnoho ťažkostí (vrátane dlhoročných depresií) učil, ako nachádzať skutočné príčiny aj riešenia závažných problémov. Vďaka tomu, že som bola nútená hľadať a nachádzať u seba riešenia problémov, ktoré vyzerali neriešiteľné, som sa dostala k mnohým poznatkom a nástrojom, pomocou ktorých teraz viem pomôcť aj iným ľuďom nájsť ich vnútornú cestu, - často nečakanú, - k uzdraveniu, väčšej slobode, osobnej sile, spokojnosti, láske, radosti a hojnosti.

Okrem psychologických poznatkov, koučingu a skvelej, - skutočne život meniacej - metódy Cesta, pri konzultáciách a terapeutickej práci s klientmi podľa potreby využívam aj metódu EFT, The Work od Byron Katie, Ho’oponopono a ďalšie nástroje, techniky a systémy poznania a liečenia, ktoré aj mne v minulosti pomohli vyriešiť moje ťažkosti a postupne viedli k tomu, čoho sa mi predtým nedostávalo, - k sebaprijatiu, objaveniu svojej vlastnej hodnoty, k skutočnej autenticite a sebaláske. Aj vďaka nim teraz môžem žiť spokojný a naplnený život plný vďačnosti a tvorivosti.

Verím, že dokážem pochopiť čokoľvek a žiadnu tému nepovažujem za tabu, zároveň skrz svoje osobné skúsenosti a poznatky vás môžem sprevádzať aj pri niektorých menej bežných náročných okolnostiach, ako sú aj vážnejšie psychické problémy, či vzťahy, ktoré môžeme označiť ako toxické. Ak sa naučíme, ako konštruktívne prijímať výzvy s otvorenosťou a pochopením, môžu nás zaviesť k hlbokej osobnej transformácii a poznaniu. Mojou skúsenosťou je, že tie najväčšie problémy a ťažkosti nám ukazujú cestu k tým najväčším pokladom a sile, ukrytých v nás.

Ak vás cesta vnútornej práce oslovuje a volá, hľadáte k nej spoločnosť a cítite to tak, bude mi cťou, ak vás na nej budem môcť sprevádzať. Ako podporu pri vašej práci na sebe Vám ponúkam úvodnú 30 minútovú konzultáciu zdarma. Pozývam vás na moju webstránku, kde si môžete na ňu zarezervovať termín.

Prajem Vám krásne dni na vašej ceste k Sebe

S láskou
Zuzana