Intenzívna CESTA
s Brandon Bays

Uzdravte svoj život a osloboďte sa na jedinečnom, hlboko oslobodzujúcom trojdennom seminári.

Zažite silu transformačného semináru s americkou autorkou opäť na Slovensku. Naučte sa jedinečné nástroje overené 25 ročnou praxou po celom svete!

Je čas prevziať zodpovednosť za vlastné šťastie a rozhodnúť sa vykročiť na cestu k uzdraveniu!
Uzdravte svoj život, urobte prvý krok na seminári "Intenzívna Cesta s Brandon Bays" v Bratislave.

Seminár je simultánne tlmočený do slovenčiny.

Trojdňový seminár Intenzívna Cesta navždy zmení váš život

Prvým krokom je ochota a odvaha pravdivo hovoriť o tom, ako sa cítime a vyčistiť minulosť. Keď uvidíte pravdu z úrovne svojej duše, môžete odpustiť sebe a druhým a navždy vyliečiť každý aspekt vášho života.

Pochopíte sa na úrovni, o akej ste predtým nikdy nesnívali. A zistíte, že vaša fyzická a emocionálna pohoda sú nerozlučne späté a jedna druhú ovplyvňuje.

Techniky, ktoré sa naučíte, vás budú už navždy sprevádzať a podporia váš pocit šťastia, fyzického zdravia, vzťahov, mentálneho zdravia, duchovného prebudenia a hojnosti. Všetky tieto oblasti sú prepojené a neoddeliteľné. Ak sa uzdravíte v jednej oblasti, prejaví sa to aj v inej. Keď začnete robiť vedomé rozhodnutia, budete si svoj život naplno užívať.

Ako vám Intenzívna CESTA môže pomôcť zmeniť život

Emocionálna sloboda

Cítite sa zaseknutí alebo máte pocit, že v živote musí existovať ešte niečo viac?
Obmedzujete svoj život a nedovolíte si vyjadriť sa naplno? Intenzívna cesta vám pomôže sa znovu spojiť so svojím vnútorným potenciálom. Oslobodí vás od hlboko uložených blokov, starých presvedčení a prísah, na ktoré ste možno už dávno zabudli. Vo chvíli, keď zanecháte všetky obmedzujúce presvedčenia za sebou, ocitnete sa na ceste k slobode.

Telesné zdravie

Keď čelíte chorobe alebo fyzickým ťažkostiam
Intenzívna Cesta pomohla tisícom ľudí po celom svete v ich chorobe a vyliečila ich „nevyliečiteľné“ choroby. Pokiaľ máte zdravotné problémy, Intenzívna Cesta vám poskytne praktické nástroje, ktoré vám pomôžu uzdraviť telo i myseľ hlboko na bunkovej úrovni. Nejde o rýchlu nápravu, je to zmena životného štýlu, ktorá vám bude slúžiť do konca života.

Duševné zdravie

Strach, úzkosť alebo stres sú pre vás bežnými, každodennými pocitmi
Techniky, ktoré sa na Intenzívnej Ceste používajú, pomohli ľuďom s depresiami, úzkosťami, fóbiami, poruchami nálad, s kompulzívne obsedantným správaním a ďalšími ťažkosťami spojenými s mentálnym zdravím. Stav pohody je vašou voľbou. Môžete si vybrať, že odstránite to, čo vás ťažilo, brzdilo vás a nedovolilo vám žiť naozaj slobodný a šťastný život. Nemôžete si vybrať životné okolnosti, ale môžete si vybrať to, ako na ne budete reagovať.

Vzťahy

Chcete viac napĺňajúce vzťahy?
Vzťahy s našimi milovanými sú odrazom vzťahu, ktorý máme sami so sebou. Intenzívna Cesta pomohla ľuďom s rôznymi témami týkajúcimi sa vzťahov: zachránila manželstvá, priviedla ľudí k sebe a pomohla im nadviazať silné puto tvorené láskou a slobodou.

Bohatstvo

Kladiete na jednu úroveň svoje právo na život a svoje nahromadené bohatstvo?
Intenzívna Cesta vám dá nástroje, ktoré vám pomôžu vyčistiť bloky týkajúce sa finančnej hojnosti a prosperity vo vašom každodennom živote. Len čo vyčistíte presvedčenia a vzorce správania, ktoré vás obmedzujú, získate viac dôvery, pochopenia a budete mať pocit, že veci majú zmysel a to vám prinesie radosť. Následne začnete byť úspešnejší v budovaní vášho biznisu i kariéry – a súčasne s tým sa zlepšia vaše vzťahy s kolegami, rodinou, priateľmi a okruhom ďalších ľudí, ktorí vás obklopujú.

 

3 výnimočné dni, ktoré transformujú váš život na všetkých úrovniach

Deň 1 Zažijete 2 až 3 hodinové sedenie CESTY ( ďalej ako "proces"), ktoré vám pomôže uvoľniť emocionálne bloky a povedie k skutočnému uzdraveniu

Počas procesu Emocionálnej cesty odhalíte hlboko uložené emocionálne bloky, ktoré vás v živote brzdili. Okrem toho uvoľníte potlačené bunkové spomienky, ktoré môžu spôsobovať fyzickú chorobu alebo emocionálne uzavretie.

Deň 2 Prejdete si fyzickým procesom, aby ste uzdravili svoje telo

Zažijete proces Fyzickej cesty, ktorý je vytvorený tak, aby odkryl a vyčistil staré bunkové spomienky, ktoré spôsobili fyzickú chorobu alebo nezdravé napätie vo vašom tele. Tento silný liečivý proces viedol u Brandon k uzdraveniu z nádoru a vy zažijete jeho účinok na sebe samých.

Deň 3 Naučíte sa hlboko uzdravujúce pokročilé nástroje Cesty

Tieto transformačné nástroje vám umožnia zažiť skutočné odpustenie na bunkovej úrovni. Pomôžu vám uzdraviť sa z minulej traumy, fyzickej choroby alebo emocionálneho uzavretia. Tieto nástroje, ktoré vyvinula Brandon Bays, budete mať k dispozícii každý deň vášho života.

Satsang vaša príležitosť klásť otázky priamo Brandon Bays

Počas každodenného Satsangu budete mať možnosť klásť Brandon a Arnoldovi otázky, ktoré vás budú zaujímať. Takisto budete mať možnosť podeliť sa o svoje skúsenosti v bezpečnom prostredí. Počas týchto rozhovorov dochádza k mnohým hlbokým uvedomeniam.

Intenzívna Cesta je prvým krokom v oboch programoch CESTY, ktoré sú vytvorené tak, aby viedli k zmene vášho života na všetkých úrovniach.

Viac k Programu osobnej transformácie
Viac k Pragramu Cesty pre terapeutov