Simona Potúčková

V rannom detstve mi bola diagnostikovaná detská mozgová obrna na pravú stranu tela. Po neustálom opakovaní zo strany rodiny, že keď nebudem cvičiť, budem na vozíčku a zazerajúcich pohľadoch od cudzích ľudí, som nadobudla presvedčenie, že nikdy sa nevyrovnám zdravým ľudom. Citové odháňanie mňa zo strany mamy a plnenie snov otcovi, ktoré si vďaka mne chcel naplniť, spôsobili, že som nadobudla pocit, že ja som zodpovedná za to, kto sa ako cíti v mojej prítomnosti. Tak som sa začala kontrolovať a uzavrela som sa pred svojou láskou, silou, radosťou, slobodou. Cítila som sa často sama, opustená. Neuvedomovala som si, že svoj život mám vo vlastných rukách. A len na mne záleží, či si splním svoje sny.

Po úspešnom ukončení štúdia na strednej ekonomickej škole som sa zamestnala v administratíve. Napriek tomu, že moja práca ma bavila, čoraz častejšie som pociťovala, že mojou túžbou je pomáhať ľuďom na hlbšej úrovni. Začala som čítať knihy s duchovnou tematikou. V období plnom otázok sa mi dostala do rúk kniha Brandon Bays – Cesta. Ihneď po prečítaní som vedela, že toto je tá pravá Cesta pre mňa. V apríli 2014 som absolvovala svoju prvú terapiu. Už po prvej terapii som pocítila obrovské výsledky na fyzickom zdraví, no najmä duševnom. Vyliečila som si zrak, schudla 10 kg, momentálne som v procese liečenia sa z detskej mozgovej obrny.

Po absolvovaní semináru Intenzívna Cesta a pokročilé nástroje prišlo uvedomenie, že sprevádzať ľudí procesmi by ma nesmierne napĺňalo a cítila som, že je to správne pre moje srdce a moju dušu. Absolvovala som všetky potrebné semináre, aby som sa mohla stať certifikovaným terapeutom Cesty.

Hovoria, že som sa veľmi zmenila po absolvovaní Cesty...Ja viem, že to vo mne bolo vždy...len som spala hlbokým spánkom  ako taká Šípková Ruženka...nepočúvala som svoju dušu – srdce, čo mi šepkajú .... Cesta ma prebudila...zmenila...mení...a bude meniť...cítim, že som vykročila na tú správnu cestu a pomaličky po nej kráčam.
 
S radosťou a pokorou v srdci Vás budem prevádzať na Vašej Ceste, ak sa rozhodnete vykročiť na  Vašu Cestu spolu so mnou.

Simona