Monika Mišíková

Sebarozvoju sa venujem už viac ako 8 rokov, som akreditovanou terapeutkou metódy CESTA, venujem sa komplexnej čínskej filozofii TAO vrámci systému „Universal Healing Tao (Mantak Chia)“, intuitívnemu tancu a prácu na sebe kultivujem aj účasťou na hlbokých prežitkových seminároch.

Som vďačná, že som si uvedomila, že som plne zodpovedná za svoj život, že som jediná ktorá má reálne vplyv na to, ako bude môj život vyzerať, aj keď to v záplave rastúceho uvedomenia už skoro začína znieť ako klišé. Na svoju cestu práce na sebe som sa „vydala“, ako inak, v momente keď som sa ocitla na svojom „dne“. Bolo to obdobie kedy v našich končinách „uvedomenie“ len začínalo, nebolo toľko dostupných filozofií, smerov, učiteľov, terapií. Ale keď duša chce a potrebuje cesta sa vždy nájde :-). Postupne som si prešla rôznymi seminármi, workshopmi, práce so šamanmi, proste išla som viac a viac do svojho vnútra, objavovala zákutia v sebe samej. Odhaľovala čo mám kde schované, potlačené, ignorované a tieto odhalenia ma postupne oslobodzovali, známe porekadlo „každý si je sám strojcom svojho šťastia“ sa realizovalo v praxi, v mojom reálnom živote. Menila som sa, chovala som sa inak a odrážalo sa to aj v mojom okolí, v ľuďoch, ktorí mi prišli do života, alebo z neho odišli, v situáciách, ktoré som priťahovala, ale hlavne v tom ako som sa cítila, zrazu som mala pocit, že konečne žijem, plne som si uvedomovala rozdiel „predtým“ a „teraz“. Terapia CESTA mi pri tejto práci veľmi pomohla, efektívne ukázala a liečila a zároveň ma priviedla k myšlienke sprostredkovať ju aj iným ľuďom, ktorí rovnako ako ja chcú so svojim životom niečo urobiť.

Práca na sebe je celoživotný proces a môže byť naplnený radosťou a láskou, nie je to jednoduché, ale nie je to ani nemožné. Môžete žiť život aký chcete, stačí sa len rozhodnúť a vykročiť.

A ak to tak Vaša duša cíti, bude mi cťou Vás na tejto ceste sprevádzať.

O Terapii CESTA

Terapia CESTA je efektívny spôsob ako sa zbaviť svojich blokov a obmedzení, ktoré nám bránia žiť život v slobode, jeho hĺbke a autenticite. Vďaka terapii si veľa uvedomíte, precítite sa a spojíte sa so svojim vnútrom, budete cítiť výraznú zmenu a „spoznáte“ svoje masky a nefunkčné nastavenia, ktoré nám bránia byť tým kým naozaj vo svojej podstate sme. Prestanete byť obeťou a s veľkou radosťou a úctou preberiete zodpovednosť za svoj život.

Všetko sa udeje na základe uvedomenia, ktoré bude vychádzať z Vášho hlbokého precítenia seba samého. Je to krásny a oslobodzujúci proces.

Zároveň získate praktický a efektívny nástroj, s ktorými môžete pracovať samy, bez pomoci terapeuta, a ktorý Vám pomôže prejsť náročnejšími chvíľami každodenného života a hlbšie sa prepojiť so sebou samým.

Počet absolvovaných terapií nie je definovaný, záleží len na Vašom pocite a potrebe, či budú terapie v pravidelných intervaloch, náhodne podľa potreby alebo Vám bude stačiť jedno sedenie.

Dĺžka trvania: 2 hod.

- SKYPE / TELEFÓN: terapiu je môžné zrealizovať aj online (cez SKYPE)
- ANGLICKÝ JAZYK: terapiu poskytujem aj v anglickom jazyku

Teším sa na krásnu a očistnú prácu.
Monika Misik