Mgr. Gabriela Súkupová

Svoj život rozdeľujem, za posledné 2 roky, na dve etapy. Prvá etapa, ktorú som žila pred syndrómom vyhorenia a druhá, ktorú žijem po ňom. Ja, ktorá som vždy jasala a sršala optimizmom, postupne som sa stávala iba ,,chodiacou bytosťou,, , bez emócii, v štýle robocop-a.

Viac ako 9 rokov pracujem v manažérskej pozícii, v spoločnosti s 260 zamestnancami.
Práci som venovala aj jedenásť/dvanásť hodín denne bez ohľadu na to, či bolo dovolenkové obdobie, či piatky, bez ohľadu na to, či kontrolka môjho telového alarmu prepracovania blikala na červeno. Ráno som sa budila ešte viac unavená ako včera. Ako predvčerom. O radosti z práce nehovoriac.

Vyhorela som z práce, ktorú som vnímala ako svoje poslanie, ako to najdôležitejšie, čo ma bavilo a z čoho som mala skutočnú radosť. Tá TOP priorita v mojom živote. Veď ma to živí, dáva mi to istotu, tak čo ešte chcem? Až v okamihu vyhorenia mi zostali iba dve možnosti - vyliečiť moju ubolenú dušu a s ňou aj telo alebo zmeniť prácu a dúfať, že existujú aj zamestnania, kde sa na manažérskej alebo akejkoľvek inej pozícii dá pracovať za slušný príjem 8,5 hodín denne.

Až úplným emocionálnym vyhorením sa začala moja cesta k skutočnému poznaniu.

Dnes vám môžem s láskou, radosťou a hrdosťou porozprávať, že to moje renesančné, znovu obrodiace sa obdobie radosti naštartovala práve Cesta.

Cesta ma zbavila strachov, emocionálnych blokov a hlboko v mojom podvedomí uložených nezdravých presvedčení.
Aktuálne a dlhodobo už prežívam vo svojom živote trvalé naplnenie, aj napriek tomu, že naďalej pôsobím v tej istej manažérskej pozícii ako doposiaľ.

Aká je Cesta úžasná, uzdravujúca a láskyplná, presvedčte sa sami.

Ja vám kedykoľvek podám pomocnú ruku a pomôžem vám Cestou kráčať. Je to tak jednoduché. Zbavte sa aj vy obmedzujúcich vzorcov správania, strachov, všetkého toho, čo vám nepatrí, neslúži a bráni vám prežívať vo vašom živote krásne naplnenie.

"Nech každý deň stojí za to!"

S láskou,

Gabriela