E-motion
a čistenie traumy

Úplne nový 3-dňový seminár E-motion a čistenie traumy s Dorothe Trassl

Zažite silnú uzdravujúcu kombináciu nástrojov Cesty, trauma jógy a techník práce s telom. Vyskúšajte si túto výnimočnú metódu na našom úplne novom seminári a odkryte a úplne pustite hlboko uložené bunkové spomienky. Tento seminár je vhodný pre telá všetkých tvarov a veľkostí, veku, zdravia a kondície. Vráťte sa domov k sebe samým a začnite tancovať v absolútnej slobode!
Najbližší seminár na Slovensku

Pripojte sa k nám počas 3 dní neuveriteľnej slobody a uvoľnenia!

Počas hlboko uzdravujúceho 3-dňového seminára vás odborníčka na čistenie traumy a prácu s telom, autorka unikátneho E-motion konceptu - Dorothe Trassl, prevedie výnimočnými technikami zameranými na uvoľnenie traumy, ktorá je uložená vo vašom tele, z bunkovej úrovne. Zažite úplne nový spôsob liečenia, ktorý vykoreňuje hlboko uložené bunkové spomienky, vryté traumy a zranenia, ku ktorým ste doposiaľ nemali prístup! Umožnite si ich odkryť, pustiť a takto úplne vyriešiť.

Pre koho je seminár určený:

Pre každého

Odstráňte všetky bunkové pozostatky emocionálnej, fyzickej a mentálnej traumy!

Ak ste niekedy mali pocit, že ste sa nemohli dostať k niektorému zo svojich emocionálnych problémov... Ak je vašou túžbou sa úplne uzdraviť na každej jednej úrovni svojho bytia... Ak chcete svoje telo podporiť v tom, aby pustilo aj tie najhlbšie emocionálne bloky a traumy ... tento nádherný seminár ponúka fyzicky jemné a pritom neuveriteľne efektívne uvoľnenie spomienok a emócií, ktoré sa usádzajú hlboko vo vnútri tela. Bezpečné pre každé telo v každom veku, forme a fyzickej kondícii.

Benefity semináru:

  • Zameriava sa na hlboko uložené a pretrvávajúce fyzické a emocionálne bloky a na ich odstránenie
  • Kompletne čistí bunkové vedomie od emocionálnych, fyzických a mentálnych tráum a zranení
  • Zistíte, ako môžete elegantne podporiť uzdravenie cez proces Cesty, ktorý zahŕňa pohyb, trasenie a dotyk

Čo budete cítiť po seminári?

  • Radikálne emocionálne a fyzické uzdravenie
  • Hlboké prepojenie s telom, ktorému začnete dôverovať
  • Hlboké čistenie na bunkovej úrovni
  • Uvoľnenie problémov, o ktorých ste vo vašom tele ani netušili
  • Budete posilnení k tomu, aby ste boli ešte viac sebou samým a žili v radosti

Čo hovoria účastníci semináru E-motion a čistenie traumy:

Seminár E-motion a čistenie traumy bol úžasný

Dorothe vytvorila posvätné a bezpečné prostredie a v spoločnosti mojich kolegov, terapeutov Cesty a pod odborným vedením Dorothe sa každý mohol skutočne uvoľniť a nechať svoje telo robiť to, čo potrebovalo.

Najhlbší účinok tohto workshopu bol u mňa ten, že všetko to napätie, ktoré som v tele nosila celý svoj život zrazu zmizlo a viac sa už nevrátilo. Od workshopu uplynuli tri mesiace a v mojom tele stále nie je žiadne napätie. Ten pocit rozľahlosti a uvoľnenia vo vnútri môjho tela je lahodný...
Hneď po príchode domov mi moji klienti začali zrkadliť výsledky môjho otvorenia – veľa krát sa počas nejakej fázy v procese začali triasť a vypúšťať traumu a ja som to len vítala vediac, že to je nesmierne uzdravujúce a uvoľňujúce.

Ivana, Slovensko

Ten víkend bol táááááááky hlboký a úžasný. A nejakým zázrakom obišiel môj intelekt! Milión krát vďaka!

Je ťažké pre to nájsť slová ... niečo sa vo mne definitívne zmenilo. ... Moji pacienti na to reflektujú a počas sedení sa dejú veci, ktoré „nemám pod kontrolou alebo nevnímam“... no keď mi po sedení dávajú spätnú väzbu, som v údive. Obrovská, nesmierna vďaka za to kúzlo, ktoré si pre nás vytvorila Dorothe!!!

Uta, Nemecko

Najbližší seminár E-motion a čistenie traumy