Odomknite vlastnú transformačnú a liečivú silu s americkou autorkou opäť na Slovensku!

Intenzívna CESTA s Brandon Bays

Naučte sa jednoduché a skutočne fungujúce nástroje, ktoré sa následne stanú automatickými v každej oblasti Vášho života.

Zažite a priamo tak uchopte chýbajúcu časť dnešnej modernej medicíny.

09 - 11 október 2020
Hotel Sorea Regia, Bratislava

Prezentéri:
Brandon Bays & Arnold Timmerman

OBJEDNAŤ SAOPÝTAŤ SA
Intenzívna CESTA

Objavte silu uzdraviť svoj život a oslobodiť sa

Využite liečivú, život transformujúcu silu, ktorá je už teraz vašou súčasťou.

Dovoľte Brandon, aby vás počas len troch dní naučila, ako sa spojiť s úžasnou liečivou silou vášho tela a uvoľniť hlboké emočné bloky, staré bolestivé zvyky, oslabujúce presvedčenia a ďalšie nezdravé nastavenia, ktoré ste si počas života osvojili.

Naučte sa, ako organicky vyliečiť staré traumy, ktoré vás držia v stave úzkosti a stresu, bránia vám v šťastí a v živote v absolútnom blahu. Zažite slobodu, ktorá sa objaví po hlbokom uzdravení a odhaľte bezhraničný potenciál vašej vlastnej podstaty a duše, aby ste žili naplnený a prekvitajúci život.

Pridajte sa k zakladateľke a priekopníčke metódy Cesta, ktorá vás zoznámi s jedným z najúčinnejších a najkomplexnejších systémov transformácie života, ktoré sú dnes vo svete dostupné. Poskytne vám praktické , účinné a mimoriadne silné nástroje, ktoré budete môcť následne aplikovať vo všetkých oblastiach vášho života.

Intenzívna Cesta je život meniaca skúsenosť, ktorá vás posilní a povzbudí, vďaka ktorej nájdete vnútorný pokoj a budete môcť slobodne žiť zdravý, prosperujúci a naplňujúci život.

3-dňový seminár Intenzívna Cesta s Brandon Bays
navždy zmení váš život

Prvým krokom je ochota a odvaha pravdivo hovoriť o tom, ako sa cítime a vyčistiť minulosť. Keď uvidíte pravdu z úrovne svojej duše, môžete odpustiť sebe a druhým a navždy vyliečiť každý aspekt vášho života.

Pochopíte sa na úrovni, o akej ste predtým nikdy nesnívali. A zistíte, že vaša fyzická a emocionálna pohoda sú nerozlučne späté a jedna druhú ovplyvňuje.

Techniky, ktoré sa naučíte, vás budú už navždy sprevádzať a podporia váš pocit šťastia, fyzického zdravia, vzťahov, mentálneho zdravia, duchovného prebudenia a hojnosti. Všetky tieto oblasti sú prepojené a neoddeliteľné. Ak sa uzdravíte v jednej oblasti, prejaví sa to aj v inej. Keď začnete robiť vedomé rozhodnutia, budete si svoj život naplno užívať.

OBJEDNAŤ SA
Zakladateľka metódy CESTA

O Brandon Bays

Brandon Bays, autorka bestsellerov a odborníčka na uzdravenie mysle a tela, objavila svoje skutočné poslanie práve v najťažšom období svojho života. Keď jej v roku 1992 diagnostikovali nádor vo veľkosti basketbalovej lopty, Brandon nastúpila na pozoruhodnú transformačnú a oslobodzujúcu uzdravujúcu cestu. Odhalila neuveriteľne jednoduchú, komplexnú metódu priameho prepojenia s dušou, s nekonečnou uzdravujúcou inteligenciou, ktorá je súčasťou každého z nás.

Brandonina hlboká odovzdanosť ponoriť sa do nekonečného génia duše jej umožnila úplne sa uzdraviť za 6,5 týždňa bez akejkoľvek pomoci chirurgov a liekov a jej život sa hlboko transformoval na všetkých úrovniach – fyzickej, emocionálnej i duchovnej. Zrodila sa Cesta a tá odvtedy masívne ovplyvnila životy státisícov ľudí z rôznych kútov sveta.

O Ceste

Cesta je špičková transformačná a liečebná metóda, ktorou priekopníčkou je Brandon Bays, medzinárodne uznávaná autorka bestsellerov, prezentérka a odborníčka v oblasti celostného liečenia.

Ponúka jedinečnú zmes nástrojov na prebudenie a oslobodenie nekonečného ľudského potenciálu. Táto práca pomohla státisícom ľudí na celom svete oslobodiť sa od problémov ako úzkosť, stres, depresia, nízke sebavedomie, chronické výbuchy zlosti a zúrivosti, fyzické choroby, závislosti a nezdravé správanie, sexuálne a fyzické zneužívanie, problémy vo vzťahoch, prokrastinácia a problémy v práci.

Metóda Cesta je mimoriadnym, avšak veľmi praktickým učením, ktoré podporuje ľudí v hlbokej transformácii a uzdravovaní ich životov.

Zakladateľka metódy Cesta

Brandon Bays

Efektívne techniky metódy Cesta sa zrodili z priamej skúsenosti Brandon Bays, ktorá sa uzdravila z obrovského nádoru len za 6 a pol týždňa – bez pomoci liekov alebo chirurgického zákroku.

viac o Brandon tu
Prezentér metódy Cesta

Arnold Timmermann

Pochádza z Holandska (’71) a akreditovaný program Cesty ukončil v roku 2004. Vtedy začal spolu s Brandon Bays po celom svete naplno organizovať semináre a workshopy.

viac o Arnoldovi tu

Intenzívna CESTA s Brandon Bays
3 výnimočné dni, ktoré transformujú váš život na všetkých úrovniach

Deň 1
Zažijete proces, ktorý vám pomôže uvoľniť emocionálne bloky a povedie k skutočnému uzdraveniu

Počas procesu Emocionálnej cesty odhalíte hlboko uložené emocionálne bloky, ktoré vás v živote brzdili. Okrem toho uvoľníte potlačené bunkové spomienky, ktoré môžu spôsobovať fyzickú chorobu alebo emocionálne uzavretie.

Deň 2
Prejdete si fyzickým procesom, aby ste uzdravili svoje telo

Zažijete proces Fyzickej cesty, ktorý je vytvorený tak, aby odkryl a vyčistil staré bunkové spomienky, ktoré spôsobili fyzickú chorobu alebo nezdravé napätie vo vašom tele. Tento silný liečivý proces viedol u Brandon k uzdraveniu z nádoru a vy zažijete jeho účinok na sebe samých.

Deň 3
Naučíte sa hlboko uzdravujúce pokročilé nástroje Cesty

Tieto transformačné nástroje vám umožnia zažiť skutočné odpustenie na bunkovej úrovni. Pomôžu vám uzdraviť sa z minulej traumy, fyzickej choroby alebo emocionálneho uzavretia. Tieto nástroje, ktoré vyvinula Brandon Bays, budete mať k dispozícii každý deň vášho života.

Satsang – vaša príležitosť klásť otázky priamo Brandon Bays

Počas každodenného Satsangu budete mať možnosť klásť Brandon a Arnoldovi otázky, ktoré vás budú zaujímať. Takisto budete mať možnosť podeliť sa o svoje skúsenosti v bezpečnom prostredí. Počas týchto stretnutí dochádza k mnohým hlbokým uvedomeniam.

Seminár pre rok 2020 pripravujeme...

Často kladené otázky

Komu je určený seminár Intenzívna Cesta?

Ak bojujete s akýmkoľvek fyzickým problémom alebo emocionálnym uzavretím, Intenzívna cesta vám môže pomôcť. Alebo možno cítite, že chcete od života viac a nevyužívate svoj potenciál naplno. Ak máte pocit, že ste zaseknutí a neschopní urobiť zmenu, ktorú potrebujete, seminár Intenzívna cesta vám pomôže dostať sa ku koreňu príčiny, ktorá vás brzdí na všetkých úrovniach – fyzickej, psychickej, duševnej aj duchovnej.

Ak hľadáte rýchlu a jednoduchú nápravu bez toho, aby ste museli čeliť pravde, tento seminár NIE JE pre vás. Seminár Intenzívna cesta je určený pre milovníkov pravdy, ktorí sa chcú vo svojich životoch oslobodiť od dlhoročnej emocionálnej záťaže.

Ako vám môže seminár pomôcť v uzdravení?

Seminár Intenzívna cesta sa nepodobá žiadnemu semináru, na ktorom ste sa kedy zúčastnili. Je vytvorený tak, aby odhalil osobné emocionálne a fyzické bloky, ktoré vás vo vašom živote brzdili a spôsobili emocionálne uzavretie či chorobu. Vyriešite pôvodnú príčinu a dospejete k oslobodzujúcemu odpusteniu - sebe aj ostatným.

Osobný a účinný proces Cesty, ktorý zažijete, sa zrodil z vlastnej skúsenosti Brandon Bays, ktorá sa vďaka nemu vyliečila z nádorového ochorenia. Metóda Cesta, ktorú vyvinula, vám umožní prístup k hlboko zakoreneným spomienkam na bunkovej úrovni - a naučí vás, ako vyriešiť a zbaviť sa problémov uložených v nich.

Aké sú vedecké dôkazy potvrdzujúce, že Cesta môže viesť k uzdraveniu?

Emócie nie sú len chemické látky v mozgu. Sú to elektrochemické signály, ktoré majú vplyv na chémiu a elektrinu v každej bunke nášho tela. Elektrický stav tela je formovaný v závislosti na emóciách, ktoré menia vnútorný svet tela.

Candance Pert, vedúca pracovníčka v oblasti biochémie mozgu v Národnom inštitúte zdravia, urobila prelomový objav, ktorý zmenil spôsob, akým vedci dovtedy chápali prepojenie mysle a tela. Našla totiž opiátový receptor - mechanizmus, pomocou ktorého istá skupina chemických látok (peptidov) ovplyvňuje myseľ a telo. Jej výskum viedol k pochopeniu toho, že emócie fungujú ako regulačný systém tela.

Na neurologickej úrovni Pert zistila, že pocit spojenia s Bohom, pocit blaženosti, je dôležitou súčasťou funkcie mozgu. "Požehnanie a blaženosť pochádzajú z rovnakého zdroja. Sme stvorení na to, aby sme cítili blaženosť. Je to normálne a prirodzené, "hovorí.

Prirodzene sa vyskytujúce "chemikálie blaženosti" sa nazývajú endorfíny a uvoľňujú sa v mozgu a v tele ako reakcia na emocionálne stavy a pohybové aktivity. Pert hovorí: "Opiátový receptor ....je v našej frontálnej mozgovej kôre, najvyvinutejšej časti nášho mozgu. Je to akoby sme boli stvorení tak, aby sme sa rozhodovali na základe potešenia. Najvyššia a najinteligentnejšia časť nášho mozgu je presiaknutá receptormi, aby sme využívali potešenie ako kritérium nášho rozhodovania. Takže je to v poriadku cítiť sa dobre - Boh je dobrý.“

Pert pokračuje: "Vieme, že vibrácia v týchto receptoroch sprostredkováva celému organizmu pocit blaženosti. ... Že vibrácia endorfínov je vyjadrením blaženosti božskej jednoty. "Takže, keď vnútorne vytvoríme tento druh rezonancie, sme v súlade s týmto božským ja. Skutočná blaženosť predstavuje optimálny stav fungovania.

Rád by som šiel, no nemôžem si to teraz dovoliť.

Žiadny problém. Vytvorili sme možnosť platby v troch splátkach; jedna je ihneď po registrácii, ďalšia o 30 dní a konečná splátka o 60 dní.

V prípade objednania semináru menej ako 60 dní pred jeho začiatkom je poslednú splátku nutné uhradiť pred začiatkom semináru.

Čo ak potrebujem pomoc skôr ako sa bude konať seminár?

Môžete vyskúšať terapiu Cesta v rámci individuálneho sedenia s akreditovaným terapeutom Cesty. Zoznam terapeutov Cesta nájdete tu.

Nástroje Cesty online ponúkajú prístup k účinným technikám, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Využili ich už tisícky ľudí v priebehu mnohých rokov, čo dokazuje, že sú rovnako silné ako pri fyzickej účasti na seminári.

Mám diagnostikovaný konkrétny zdravotný stav – pomôže mi Intenzívna Cesta?

Cesta pomohla už tisíckam ľudí trpiacim rôznymi fyzickými ochoreniami a priniesla hlboko uzdravujúce výsledky. Avšak je dôležité zdôrazniť, že vám vaše uzdravenie nemôžeme zaručiť. Každé telo je iné a každý z nás má pred sebou inú cestu. Najlepšie je prísť s dôverou, otvorenosťou a ochotou objavovať bez očakávaní.

Nie som si istý, či je Intenzívna cesta pre mňa.

Odporúčame si prečítať knižku CESTA od autorky metódy Brandon Bays, po prípade aj ďalších knižiek od Brandon Bays, ktorej ukážky nájdete priamo na tejto stránke k stiahnutiu zdarma. Určite vám môžu dopomôcť v rozhodovaní aj články zverejnené na našom webe www.brandonbays.sk v záložke „Media“ alebo „Blog“ V prípade že ste zbehlý v angličtine stiahnite si audioknihu:

Audiokniha je úplne zadarmo a pomôže vám pochopiť, ako táto metóda funguje a ako ju môžete využiť na zlepšenie vášho emocionálneho a fyzického zdravia.

Aká je štruktúra semináru?

Seminár trvá každý deň od 9.00 do cca 19.30. Pred začatím semináru prebieha každé ráno od 8.00 registrácia.

Seminár sa končí v nedeľu o 19.00 záverečnou integráciou. Na seminári je potrebné byť počas celej doby konania.

V prvný deň zažijete proces Emocionálnej cesty, ktorý vám pomôže dostať sa k potlačeným bunkovým spomienkam a uvoľniť ich.

Na druhý deň prejdete procesom Fyzickej cesty a spojíte sa s uzdravujúcou silou vášho vlastného tela. Je to ten istý proces, ktorý pomohol Brandon zbaviť sa nádoru - bez chirurgického zákroku alebo liekov.

Na tretí deň sa naučíte pokročilé techniky, ktoré môžete využiť pri liečení v každodennom živote. Pomôžu vám dosiahnuť hlboké odpustenie na bunkovej úrovni. Tieto nástroje môžete po seminári využívať a pomôcť tiež vašim priateľom, rodine a klientom.

Moja angličtina nie je veľmi dobrá, môžete mi na seminári zabezpečiť tlmočenie do môjho materinského jazyka?

Seminár je vedený v angličtine so simultánnym prekladom do slovenčiny.

Musím sa na seminár nejako zvlášť pripravovať?

Jediné, čo žiadame, je, aby ste prišli s otvoreným srdcom, s vierou, že uzdravenie je pre vás možné a s ochotou čeliť pravde. Vaše telo sa môže uzdraviť - a tým, že sa semináru zúčastníte, sa už rozhodlo podstúpiť túto hlbokú transformáciu. Takže len príďte.

Ubytovanie a stravovanie

Ubytovanie a stravovanie nie je zahrnuté v cene semináru. Možnosť ubytovania bude priamo v hoteli Sorea Regia, Bratislava: pre účastníkov nášho semináru sme vyjednali zvýhodnenú cenu ubytovania. Prosíme, aby ste si ho zarezervovali čo najskôr, keďže počet miest, ktoré má hotel k dispozícii, je obmedzený. Možnosť stravovania bude priamo v hoteli vo forme vegetariánskeho menu, ktoré si budete môcť zakúpiť počas registrácie v piatok ráno. Ak potrebujete akékoľvek bližšie informácie, napíšte nám na info@brandonbays.sk.

Máte pochybnosti či bude Cesta fungovať aj na Vás?
Ste presvedčení, že Cesta Vám nič nové neprinesie?

Metóda Cesta (The Journey) spolahlivo funguje 25 rokov. Je známa v 46 krajinách sveta. Semináre Cesty absolvovali 10-tisíce ľudí a samotným sedením si prešli 100-tisíce ľudí. Kniha Cesta od Brandon Bays bola predaná vo viac ako 1-milión kusov.

Dajte si šancu a my Vám garantujeme, že budete nadšení! Neprenosné zážitky, ktoré Vás presvedčia a pochybnosti utlmia, Vám po seminári už nikto nikdy nezoberie.

Pridajte sa k tisíckam ľudí, ktorí si touto skúsenosťou od roku 2012 na Slovensku už prešli... tešíme sa na Vás!


Nezáleží na tom, aký vážny je váš problém, ani koľko ste sa s ním už natrápili. Vždy existuje možnosť, ako sa úplne oslobodiť a uzdraviť. Dokážete sa dostať k samotnej podstate svojich problémov, vyriešiť ich a odstrániť, aby ste tak umožnili naštartovať proces liečby a mohli v živote vyjadriť svoju pravú podstatu.

Brandon Bays


OBJEDNAŤ SA