Vedomá Hojnosť

Hotel Senec, Senec
30 november - 02 december 2018

Prezentér:
Arnold Timmerman

Arnold Timmerman
Seminár:Vedomá Hojnosť
Miesto:Hotel Senec, Senec
Dátum:30 november - 02 december 2018
Cena:595 €
Informácie k cene:

Zľavnená cena semináru pre občanov s národnosťou slovenskou, českou a maďarskou: 595€ 
Cena semináru bez stravy a bez ubytovania pre zvyšok sveta: 595€

Prezentér:Arnold Timmerman
Tlmočenie:

Simultánne tlmočené do slovenčiny profesionálnou tlmočníčkou a akreditovanou terapeutkou metódy Cesta (poplatok 30 EUR). Počas registrácie dostanete zariadenie na odposluch spolu so slúchadlami, v prípade potreby prekladu. Za zariadenie je potrebné uhradiť VRATNÚ zálohu 20 EUR v HOTOVOSTI. Táto Vám bude vrátená po odovzdaní zariadenia so slúchadlami v nedeľu po skončení seminára.

Strava:Cena zahŕňa občerstvenie počas všetkých troch dní (coffee breaky) a stravu: sobota - obed a večera, nedeľa - obed; formou vegetariánskych bufetových stolov v štýle "all you can eat"
Ubytovanie:

Cena nezahŕňa ubytovanie.

Dôležitý oznam:Hotel Senec je plne obsadený. Ďalšie možnosti ubytovania v tesnej blízkosti hotela Senec - doslova na tej istej ulici - uvádzame v potvrdení objednávky, ktoré Vám príde na Váš email po odoslaní nižšieho formulára. Raňajky je možné zakúpiť priamo na recepcii hotela Senec za 12 EUR. Po rannej jóge, ktorá je súčasťou seminára, je teda na výber možnosť raňajok priamo v hoteli Senec, príp. krátka prechádzka do iného zariadenia a následne späť na začiatok seminárneho dňa. Strava – obed a večera v sobotu, obed v nedeľu a občerstvenie počas všetkých 3 dní, sú súčasťou ceny seminára odhliadnuc od ubytovania.

Objednávka

* Ak sa rozhodnete pokračovať vo vašej ceste voľbou jedného z našich programov, k úhrade a možnostiam splátkového kalendára vás budeme kontaktovať.