Programy Cesty

Cesta vám ponúka dva programy, ktoré vám umožnia nájsť vnútorný pokoj, otvoriť sa slobode, uzdraviť sa a zažiť skutočné oslobodenie.Prvým je Program osobnej zmeny – ktorý, ako už napovedá názov, je vašou vlastnou, osobnou cestou. Druhým je Akreditačný program Cesty – ideálny v prípade, ak chcete nájsť svoje osobné oslobodenie a zároveň pomôcť aj druhým nájsť to svoje.

V každom z týchto programov existujú dve úrovne. Kliknutím na nižšie programy zistíte, čo vám každý z nich ponúka:


Program osobnej transformácie

Uzdravenie a prebudenie (Úroveň 1)

Zmeňte svoj život na tej najhlbšej úrovni  pomocou jednej zo svetovo najefektívnejších seba uzdravujúcich metód. Ak túžite zažiť to pravé oslobodenie a máte odvahu čeliť svojim strachom, váš život sa začne meniť zvnútra. Vaša vrodená schopnosť uzdravenia sa aktivuje, odhalíte a odstránite bloky voči vedomej hojnosti a naplno začnete žiť svoju vnútornú veľkosť. Naučíte sa komunikovať zo srdca, zažijete silné a transformujúce procesy a oslobodíte sa od všetkých vzorcov  ega, ktoré vás sabotujú a spôsobujú utrpenie.


Do budúcnosti vykročíte s ľahkosťou, v hlbokej múdrosti a s jasnou víziou vášho skutočného zmyslu.


Vedomá hojnosť

2 a pol dňový seminár

Odstráňte svoje skryté bloky a zažite skutočnú hojnosť vo všetkých oblastiach svojho života.

Ak očakávate od svojho života a kariéry viac, ak túžite po otvorenejšej kreativite, hlbšom naplnení, skutočnom sebavyjadrení, ak chcete mať kvalitnejšie vzťahy a napĺňajúci rodinný život, tak potom je tento víkend určený pre vás. Je to radostný a vyživujúci pobytový seminár, z ktorého odídete vznášajúc sa v naplnení a skutočnej hojnosti.

Uzdravenie vedomou komunikáciou

2 a pol dňový workshop

Otvorte sa hlboko liečivej a život meniacej sile vedomej komunikácie

Zistite, ako vaše obmedzené vnímanie, staré presvedčenia a nevedomá komunikácia ovplyvňujú váš každodenný život a osvojte si elegantné a výnimočne efektívne techniky a procesy, ktoré povedú k uzdraveniu a zmene – vášho života a života druhých.

Sloboda od Ega

8 dňový seminár s Brandon Bays a Kevinom Billettom
Osloboďte svoj život od klamstiev ega a začnite žiť v nespútanej slobode

Ego je falošnou identitou, ktorá je zdrojom všetkej bolesti a trápenia v našom živote. Je to väzenie, ktoré vás oddeľovalo od Boha, života, od seba samého. Keď múry vášho ega prasknú a opadnú, zostáva nespútaná sloboda. Zrazu zistíte, že svoj život žijete inak – v otvorenosti, skutočnej autenticite vychádzajúcej z čistého bytia a v slobode, ktorá je vašou skutočnou podstatou.


*** Vyššie uvedené semináre sú odporúčanou cestou k osobnej zmene a zmene vášho života. Kedykoľvek môžete prestúpiť do Programu pre terapeutov Cesty. Prosíme, aby ste sa na nás obrátili, ak potrebujete viac informácií.


Program Cesty pre terapeutov

Akreditovaný terapeut Cesty (Úroveň 1)

Podeľte sa o dar jednej zo svetovo najefektívnejších seba uzdravujúcich metód s druhými. Potom, čo ste mali možnosť zažiť transformujúcu silu Cesty na sebe, ste na tom najlepšom mieste na vybudovanie podnikania v pravde, radosti a láske, ktoré vám bude prinášať hojnosť. Meníte svoj život na všetkých úrovniach – emocionálnej, fyzickej, duchovnej – a pomáhate aj druhým, aby dosiahli to isté. Odhalíte skryté liečivé kódy ľudstva, ktoré budete môcť využiť v takmer každej oblasti svojho života. Tým, že odstránite svoje najhlbšie problémy, sa stanete príkladom prinášajúcim vedomé uzdravenie druhým. 


Vo svojej každodennej práci nájdete skutočný zmysel, význam a hlboké naplnenie... a stanete sa súčasťou zmeny, ktorú si želáte vo svete vidieť!


Vedomá hojnosť
Uzdravenie vedomou komunikáciou
Sloboda od Ega


Život transformujúci týždeň

8 dňový seminár s Brandon Bays
Staňte sa majstrom a stelesnením milosti prinášajúcim uzdravenie

Premeňte sa zo študenta na kúzelníka, ponorte sa do hĺbky tejto práce a staňte sa žijúcim prejavom Milosti prinášajúcim uzdravenie na všetkých úrovniach – vám a každému, koho sa dotknete. Ako terapeut Cesty sa stávate súčasťou jednej z najhlbších uzdravujúcich metód, ktoré sú dnes k dispozícii a svoj život budete žiť v tejto hlbokej pravde.


Biznis tréning pre terapeutov

3 dňový workshop

Staňte sa vedomým majiteľom vlastného biznisu, rozvíjajte, predávajte a dosiahnite úspech v rámci vlastnej uzdravujúcej a koučingovej praxe a vybudujte si život v hojnosti a vedomom prínose.


Po absolvovaní programu je na získanie akreditácie potrebné vypracovať 45 prípadových štúdií (v rodnom jazyku) a odovzdať ich do roka od ukončenia programu. Po vyhodnotení prípadových štúdií získate akreditáciu terapeuta Cesty, na základe ktorej môžete začať poskytovať platené terapeutické služby.

Počas seminárov na sebe pocítite rôzne účinky uzdravovania, aby ste si vyjasnili problémy, ktoré vám doteraz bránili žiť váš plný potenciál. Akonáhle sa oslobodíte a dovolíte si pustiť do vlastného života šťastie, celistvosť a mier, stanete sa živým zdrojom slobody, ktorý je inšpiráciou a oporou pre všetkých okolo vás. Stanete sa samotnou prácou, Cestou. Vaša samotná prítomnosť bude vedieť liečiť, transformovať, povzbudzovať ostatných k zmene.

Kontaktné údaje všetkých odporúčaných akreditovaných terapeutov CESTY sú zverejnené aj TU. Na jej medzinárodnej verzii www.thejourney.com sú následne uvedení terapeuti z celého sveta, tak aby vás ako terapeuta CESTY mohol kontaktovať ktokoľvek a odkiaľkoľvek.

Tieto semináre sa pre vás stanú letom za slobodou. Vaša bytosť sa stane stelesnením inšpirácie a premeny, ktorá zapáli plameň precitnutia v každom, koho stretnete a naštartuje jeho cestu za uzdravením. Stanete sa silou bojujúcou za zmenu sveta k lepšiemu.


Tieto semináre sa pre vás stanú letom za slobodou. Vaša bytosť sa stane stelesnením inšpirácie a premeny, ktorá zapáli plameň precitnutia v každom, koho stretnete a naštartuje jeho cestu za uzdravením. Stanete sa silou bojujúcou za zmenu sveta k lepšiemu.

Vy budete zmenou, ktorú chcete vo svete vidieť.

Ako sa prihlásiť?

Emailom na info@brandonbays.sk a pošleme vám prihlášku.

Po jej vyplnení a zaslaní na náš email vás zaregistrujeme medzi uchádzačov a pošleme vám potrebné informácie týkajúce sa celého programu.

Ceny seminárov nezahŕňajú ubytovanie, cestovné a stravovanie.