Seminár Vedomá hojnosť


Vyčistite svojich tichých sabotérov a odhaľte žiariaci drahokam vo svojom vnútri... Objavte skutočné tajomstvo manifestovania hojnosti vo všetkých oblastiach vášho života.Seminár Cesty Vedomá hojnosť začína tam, kde ostatné kurzy o hojnosti končia. Aj keď väčšina z nich hovorí o tom, ako dosahovať to, po čom v živote túžime, otázkou zostáva, prečo sa to niektorým darí a iným nie? Vedomá hojnosť odhaľuje hlbšiu pravdu - vykoreňuje a čistí “tichých sabotérov”, ktorí postupne podkopávajú mnohé naše sny a túžby.

Teraz máte šancu svojho života úplne s tým skončiť a prejsť si hĺbkovou očistou od všetkých sebapopierajúcich vzorcov správania, ktoré sú pochované hlboko v nás. Negatívne presvedčenia, nízka sebaúcta a sebahodnotenie, strachy, pocity nedostatočnosti a presvedčenia o neschopnosti – to všetko nás brzdí na mnohých úrovniach v našom živote.

Či si to priznáme alebo nie, všetci konáme podľa určitých vzorcov a na Vedomej hojnosti ich odhalíte, vyčistíte a skoncujete s nimi, aby ste v slobode mohli prijať všetku hojnosť, ktorú vám vesmír ponúka.
 

Na tomto, pre nás najveselšom pobytovom seminári:

• Odhalíte obmedzujúce vzorce správania, tichých sabotérov, ktorí vás brzdia a blokujú váš potenciál.
• Celodenným intenzívnym procesom dôkladne a komplexne vyčistíte a oslobodíte sa od všetkých týchto blokov.
• Zažijete úžasný pocit slobody, ktorý otvorí dvere vášmu tvorivému duchu.
• Objavíte tie najhlbšie túžby vášho srdca a vytvoríte si novú víziu pre váš život.
• Spolu s ostatnými spontánne vytvoríte praktický akčný plán, ktorý povedie k prekvitaniu hojnosti vo vašom živote.
• Uvoľníte váš potenciál a ten bude priťahovať hojnosť do všetkých oblastí vášho života; do oblasti zdravia, tvorivosti, financií aj vzťahov.
• Naučíte sa byť kúzelníkom, súčasťou, no zároveň aj tvorcom toho nádherného, magického tanca hojnosti, ktorý budete aj naďalej zažívať vo svojom živote.
 
Ak chcete viac od svojho života a kariéry, ak túžite vniesť do vašej tvorivosti viac vášne, cítiť viac naplnenia, byť slobodnejší vo vyjadrení seba samého, ak chcete viac od vašich vzťahov a rodinného života, tak tento víkend je určený pre vás. Je to radostný pobytový seminár, po ktorom sa budete vznášať naplnení skutočnou hojnosťou.
 
Upozornenie: Musíte si byť istí, že ste na to pripravení – absolventi semináru plnia svoje vízie OKAMŽITE!

Balík Hojnosti v skratke:

Čaj a ovocie počas dňa
• Komplexné materiály
• Intenzívne vyučovanie
• Odkryjete tichých sabotérov, ktorí vás brzdia
• Objavíte skryté presvedčenia, ktoré vás v živote obmedzujú
• Vyčistíte bloky, ktoré sabotujú váš potenciál hojnosti
• Zažijete intenzívny proces Hojnosti
• Interaktívny Satsang
• Energizujúce hľadanie vízie
• Dynamické plánovanie ďalších krokov
• Každodenná jóga

Seminár bude prezentovať Kevin Billett.Seminár bude prezentovať Kevin Billett, manžel a obchodný partner Brandon Bays vyše 20 rokov, spoluzakladateľ a CEO spoločnosti Cesta, spolutvorca programov Cesty a Vizionárskeho vodcovstva, tvorca a prezentér ďalších úspešných pokročilých seminárov Cesty.

Účastníci ho milujú pre jeho odzbrojujúci zmysel pre humor, vrúcnosť a praktickú priamosť. Jeho ochota otvoriť sa neskreslenej pravde v sebe samom vedie ľudí k tomu, aby sa uvoľnili a dovolili si preskúmať vlastné bloky a clony, ktoré ich doteraz obmedzovali, otvárajúc sa tak do hlbokého prežitia ich vlastného potenciálu, ktorý môžu preniesť do každej oblasti svojho života - kariéry, financií, vzťahov, domova, kreativity...  Je spoluautorom knihy "Vedomie - nová mena", knihy, ktorá adresuje bloky, ktoré bránia skutočnej hojnosti, aby sa prejavila v našom živote ako aj autorom knihy "Zbohom, depresia".
Vedomá hojnosť je pobytový seminár:

Dátum: 24. – 26. novembra 2017
Miesto konania: Hotel Senec, Senec

 

Cena semináru je 495€ bez tlmočenia.

Náklady na ubytovanie a stravovanie nie sú zahrnuté v cene semináru. Ubytovanie na dve noci s plnou penziou si môžete zakúpiť priamo v hoteli v cene 206,50€. Seminár si môžete zakúpiť aj bez ubytovania, je však potrebné si dokúpiť balík stravovania počas semináru. Cena samotnej plnej penzie vrátane občerstvenia je 107€/celý seminár.

Seminár sa začína v piatok, 24.11.2017 registráciou, ktorá bude prebiehať od 14.30h do 16.00h. O 16.45h nasleduje večera a samotný seminár sa začína presne o 18.00. V piatok trvá seminár do cca 23.00.
Seminár sa končí v nedeľu, 26.11.2017 slávnostnou večerou o 19.00.
              
Seminár je v angličtine so simultánnym tlmočením do slovenčiny.
Tlmočenie je v cene 30€ na celý seminár.