Tatiana Máhrová

právnička, absolventka seminárov Intenzívna Cesta a Manifestácia hojnosti

Najcennejšie, čo mi Cesta dala, je vedomosť, že ľudia  v mojom okolí  a môj život sa môžu zmeniť tak, ako si to prajem a predstavujem a zmení sa to iba vtedy, keď zmena vychádza zo mňa.

Stačí zmeniť svoje vnímanie, pohľad, správanie, prijať v sebe hnev, trpkosť, dokázať odpustiť sebe a tým druhým a pochopiť, prečo tí druhí tak konali a život naozaj naberie iné obrátky. Vzťahy s ľuďmi v mojom okolí sa akoby zázrakom zmenili k lepšiemu, každodenný život sa stal krajším, jednoduchším a oveľa slobodnejším.  Dokážem sa s ľahkosťou smiať a komunikovať a žije sa mi jednoduchšie. 
 
Pomocou Cesty som objavila vďačnosť, ktorá nie je samozrejmá pre väčšinu z nás a mala by byť.  Takisto sa mi rozšírili obzory vnímania a na jednotlivé situácie sa už nepozerám úzkoprso iba mojím pohľadom.  Svoj hnev už neobraciam voči iným, aj keď mi ho možno práve tí druhí spôsobili, ale odpovede hľadám v sebe, obraciam sa smerom k sebe, aby nič negatívne vo mne nezostávalo. 
 
A keď prídu situácie, s ktorými si neviem rady a majú na mňa negatívny dopad, stále viem, že tu mám nástroje Cesty, ktoré ma zas a znova posunú dopredu, ku krajšiemu dňu.