Lucie Vaculíková

Lucie Vaculíková

detská psychologička, psychoterapeutka, riaditeľka AUT-Centra o.p.s. (Centrum terapeutickej starostlivosti o deti s autizmom a problémovým správaním); absolventka akreditovaného programu CestyZdenko Hoschek

Zdenko Hoschek

majiteľ portálu ZľavaDňa, absolvent akreditovaného programu Cesty

Vďaka svojej práci som sa stretol s dávnym známym Michalom, ktorý bol v tom období terapeutom Cesty. Vedel som, že mal v minulosti vážne zdravotné problémy, no keď som ho videl po niekoľkých rokoch, vyzeral úplne zdravo, bez akýchkoľvek ťažkostí.

MUDr. Andrea Andrejcová

MUDr. Andrea Andrejcová

stomatológ, absolventka akreditovaného programu Cesty

Poznáte pocit, kedy po niečom veľmi túžite, cítite ten silný oheň a potom zrazu niečo vo vnútri príde a zabije to? Nie je možné prekročiť tento svoj tieň.
Eva Sakalová

Eva Sakalová

herečka, absolventka semináru Intenzívna Cesta

Na odporúčanie kamarátky som si prečítala knihu od Brandon Bays - Cesta. Po prečítaní knihy som chcela ísť na jej seminár a zažiť si Cestu na vlastnej koži. Zaujal ma príbeh Brandon a to, ako vymyslela Cestu - spôsob ako pomôcť ľuďom.
Alena Mazánová

Alena Mazánová

spolumajiteľka MMP branding & design studio, absolventka semináru Intenzívna Cesta

Pri mojich pravidelných prechádzkach po kníhkupectvách môj zrak veľakrát spočinul na knihe CESTA. Vždy som ju však zaradila do kategórie „ťažká ezotorika“ bez toho, aby som ju otvorila, tobôž chytila do rúk. Prevrat mojej mysle náhle nastal pri prednáške Michala Andrejca.
Adela Banášová

Adela Banášová

moderátorka

„Cestu som si zažila. Pochopila som, že ide veľmi hlboko a odkrýva nami dávno potlačené a zabudnuté príbehy, ktorých oprášenie a "prepísanie" má niekedy enormný význam. Cítim v nej veľkú silu, funkčnosť a efektívnosť pre tisícky ľudí.“
Tatiana Máhrová

Tatiana Máhrová

právnička, absolventka seminárov Intenzívna Cesta a Manifestácia hojnosti

Najcennejšie, čo mi Cesta dala, je vedomosť, že ľudia  v mojom okolí  a môj život sa môžu zmeniť tak, ako si to prajem a predstavujem a zmení sa to iba vtedy, keď zmena vychádza zo mňa.
Peter Hudec

Peter Hudec

Private Equity Manager, absolvent semináru Intenzívna Cesta a pokročilé nástroje

"Raz mi jeden priateľ povedal, že slovo náhoda je pre neho cudzie a nevie, čo znamená. Zistil som, akú má pravdu..."
Nela Pocisková

Nela Pocisková

herečka

„Som toho názoru, že všetko pramení z „hlavy“.
Monika Podhorská

Monika Podhorská

Marketingová komunikácia, absolventka akreditovaného programu Cesty

Je tomu presne rok teraz v marci, čo som sa dostala do kontaktu s Cestou. Od prvého okamihu som vedela, že som našla niečo, čo som hľadala veľmi dlho.