Rytmus života: Stratili sme spojenie so sebou

Rytmus života: Stratili sme spojenie so sebou


Vlastimil Feiner mal pred desiatimi rokmi dobrú prácu, fungujúci vzťah, okolo seba dobrých priateľov. No zrazu mu do života vstúpila choroba, ktorá postupne otestovala všetky jeho priority.
Slovenka: Začal som počúvať vlastné pocity

Slovenka: Začal som počúvať vlastné pocity


Spoznal úspech, dostatok peňazí, cestoval, stal sa spolumajiteľom siete firiem s medzinárodnými aktivitami... Aby všetko fungovalo, bežne pracoval osemnásť hodín denne. Bol šťastný?
Liečiteľ: Za naše choroby môžu emócie

Liečiteľ: Za naše choroby môžu emócie


Spoznal úspech, dostatok peňazí, cestoval, stal sa spolumajiteľom siete firiem s medzinárodnými aktivitami v sektore moderného zdravotníctva. Aby všetko fungovalo, bežne pracoval osemnásť hodín denne.
Šarm: Vydedená pre lásku

Šarm: Vydedená pre lásku


Autorka knižných bestsellerov Brandon Baysová (63) prešla peklom rodinných drám.

Plus 1 deň: Za 7 týždňov mi nádor zmizol

Plus 1 deň: Za 7 týždňov mi nádor zmizol: prezradila žena, ktorá sama porazila zákernú rakovinu


Milá, skromná, úprimná a vždy dobre naladená. Taká je americká spisovateľka Brandon Bays. Pred 20 rokmi napísala knihu Cesta, ktorú preložili do 48 jazykov.
3 dni s Brandon Bays, Prague.. Thanks ♡

3 dni s Brandon Bays, Prague.. Thanks ♡


Musím priznať, že na seminár s Brandon Bays -  "Intenzivní Cesta" (The Journey) som vôbec nemala v pláne ísť... Dokonca som pôvodne na internete hľadala v tom čase niečo úúúúplne iné, keď sa mi zrazu zobrazilo toto.
Magazín LÁV: Najkrajšia cesta života je tá k sebe…

LÁV – Najkrajšia cesta života je tá k sebe…


Hovorí o sebe, že sa doživotne zamilovala do pravdy. Na jej ceste ju postretol nádor na maternici, požiar vlastného domu, manželská nevera, odcudzenie dcéry…

4style: Žena vo vás čaká na oslobodenie

4style: Žena vo vás čaká na oslobodenie


Možno sa to stalo aj vám. Zrazu stojíte, unavená a sklamaná pozeráte na svoj život, a neviete, ktorá zo všetkých tých rolí, ktoré ste v ňom hrali, je ešte tá vaša. Kto ste vlastne Vy, ktorá je vaša pravá tvár v celom tomto predstavení?
Balans: Utekala som pred svojimi emóciami

Utekala som pred svojimi emóciami


Oproti mne si za stôl sadla nádherná mladá žena. Nikdy by som neverila, že práve ona roky trpela bulímiou, ktorú spôsoboval strach, že ju nikto nebude milovať. Dnes si váži samu seba a môže byť príkladom iným ženám, ktorým chýba sebaláska. 


Michal Andrejco: Zbavil som sa celiakie vďaka metóde Cesta

Michal Andrejco: Zbavil som sa celiakie vďaka metóde Cesta

Do 28. roku života som denne užíval lieky, pretože ma od detstva trápila bronchiálna astma a alergie. Ako dieťa zo zdravotníckej rodiny som bol presvedčený, že na bežné bakteriálne ochorenia sú riešením antibiotiká.
Evita: O ceste za vlastným JA

O ceste za vlastným JA


Keď sa točíte stále v tom istom kruhu strachov a obáv. Keď máte dookola rovnaké problémy a neviete, ako ich raz a navždy vyriešiť. Keď si uvedomujete, že chcete vo svojom živote niečo zmeniť, ale neviete ako.... Vydajte sa na Cestu. Tak ako Dušana či Gabriela.

Emma: Ukáž, čo cítiš!

Emma: Ukáž, čo cítiš!


Ticho, neplač! Takto sa snažíme umlčať dieťa, ktoré kričí. Bojíme sa, že jeho krik vyrušuje okolie. A predstava, že nás ostatní odsúdia, nás často trápi viac ako príčina, prečo naše dieťa plače.

Eurotelevízia: Zastavte sa!

Eurotelevízia: Zastavte sa!

 
Rýchla doba neznamená len nové možnosti, ale i riziká, ktoré toto nové životné tempo so sebou prináša. Neustále sa snažíme posúvať, pričom sami seba nevedomky stresujeme.

 Terapia Cesta lieči telo aj ducha

Zajtrajšie noviny: Terapia Cesta lieči telo aj ducha


Všetko sa začína v hlave. Myšlienka či emócia sa nabaľuje, zreálňuje, zhmotňuje. Dobrá aj zlá.
Metóda Cesta mu pomohla v situácii, kde zlyhávali lekári

2012rok.sk: Metóda Cesta mu pomohla v situácii, kde zlyhávali lekári

Vlasto mal 29 rokov, keď si začal uvedomovať, že niečo nie je s jeho telom v poriadku.
Ako vnímam Cestu

Osobní rozvoj: Ako vnímam Cestu?

 
Ak som dnes požiadaný vysvetliť Cestu, prvá vec, čo robím, je že vnímam človeka sediaceho oproti mne a chvíľu sa mu dívam do očí.
Vyliečil som sa z celiakie

Slovenka: Vyliečil som sa z celiakie

To, že s mojím trávením nie je niečo v poriadku, so vnímal už od detstva. Nepripisoval som tomu ale veľkú pozornosť. Potom sa problémy začali zhoršovať. Bezlepková diéta a klasický medicínsky prístup však pomoholi len dočasne. Neriešili totiž môj skutočný problém.
Cesta - liečivá sila pozitívnych emócií

zdravie.sk: Cesta - liečivá sila pozitívnych emócií

Liečebno transformačná metóda Cesta sa v súčasnosti považuje za jednu z najúčinnejších alternatívnych metód liečenia tela, mysle a duše. Využíva sa v centrách liečby závislostí, rakoviny, vo väzniciach, ale aj pri koučingu či školení top manažmentu.
 
Cestou necestou

hladaniezdravia.sk: Cestou necestou

Každý poznáme močový mechúr a ten si denne vyprázdňujeme, dokonca niekoľkokrát. Počuli ste však už o emočnom mechúre?


Nie je to zázrak

Šarm: Nie je to zázrak

Vlasto Feiner (36) bol ešte pred šiestimi rokmi praktický finančný manažér, ktorý študoval obchodovanie na burze a emóciami sa príliš nezaoberal. Zmenila to choroba.

Vyliečená z rakoviny bez liekov

Slovenka: Vyliečená z rakoviny bez liekov

"Každý z nás tuší, že sa v ňom skrýva obrovský potenciál. Chceme ho využiť, ale niečo nám v tom bráni. Túžime sa oslobodiť, ale nevieme ako. S metódou Cesta sa vám to konečne podarí." Brandon Bays

Bližšie k sebe samému, k svojmu potenciálu

topky.sk: Bližšie k sebe samému, k svojmu potenciálu

Pre svoje preukázateľné výsledky je metóda CESTA v odborných kruhoch uznávanou terapiou.
BRANDON BAYS: Nádor si vyliečila sama za sedem týždňov!

Korzár: Nádor si vyliečila sama za sedem týždňov!

Neveríte na zázraky? Možno by ste mali. Aspoň niekedy sa totiž dejú.
Liečivá sila je v nás

Rytmus života: Liečivá sila je v nás

Ak dokážete prijať a vyrovnať sa so svojimi potlačenými spomienkami, umožní vám to mať pod kontrolou vlastné zdravie. To je základná myšlienka liečebnej metódy, ktorá už pomohla mnohým ľuďom.
Brandonina Cesta

Madam Eva: Brandonina Cesta

Ťažko sa píše o veciach medzi nebom a zemou. Ale je to malina v porovnaní so snahou objaviť a potom presne vystihnúť pravdu, ktorú má každý z nás v sebe.
Cesta Brandon Baysovej bola kľukatá

Pravda: Cesta Brandon Baysovej bola kľukatá

Vo vyše 40 krajinách sveta je známy jej príbeh, ako si sama vyliečila veľký nádor v bruchu bez použitia konvenčných medicínskych metód.
 
Brandon Bays: Odkryte svoj príbeh a vyliečte sa

Dieťa: Odkryte svoj príbeh a vyliečte sa

Keď v roku 1992 diagnostikovali Brandon Bays nádor v maternici vo veľkosti basketbalovej lopty, hoci ju lekárka prehovárala na okamžitú operáciu, ona si vyžiadala mesiac času a premýšľala, ako sa ho zbaviť prirodzene.
Zázraky nosíme v sebe

Eurotelevízia: Zázraky nosíme v sebe

Američanka Brandon Bays mala v tele nádor veľký ako basketbalová lopta. Slovák Michal Andrejco 30 rokov trpel astmou, alergiami, ku ktorým sa neskôr pridali ďalšie diagnózy. Obidvaja sa zo zdrvujúcich ťažkostí dostali ROVNAKOU CESTOU. Brandon Cestu vymyslela a Michal po nej kráča.
Dokážeme sa sami uzdraviť!

Dokážeme sa sami uzdraviť!

Svetoznáma liečiteľka, Američanka BRANDON BAYS, patrí k tým málo ľuďom, ktorým vážna choroba pozitívne ovplyvnila život.